Ново
509: Ракетен педал Црвен одење Карт Возење со ергономско прилагодување на седиштето и остриот ракување, деца на возраст од 4+

509: Ракетен педал Црвен одење Карт Возење со ергономско прилагодување на седиштето и остриот ракување, деца на возраст од 4+

Достапност: Залиха
DEN 1759.84

Rocket Pedal Go Kart има спортски дизајн на тркачки автомобили и трајни карактеристики. Ракетата му дозволува на возачот да ја контролира брзината на педалот и да даде автентично искуство во возењето. Обичното, ергономско обликувано седиште е прилагодливо и опремено со голема потпирач за грб за удобна и безбедна положба за седење. Ново дизајнираниот управувач му овозможува на возачот да одговори брзо и да управува со остри вртења. Идеално за игра во затворено или на отворено. Ракета педал Go Kart со своите карактеристики на ракување и 8 сопирачките во стилот на топки ќе ги возбудат младите тркачи. Покрај тоа, таа поттикнува физичка активност, гради сила, издржливост и координација. Погодно за дете 4 години и повеќе. Унисекс. Функција - Овој 509 педал GO Kart обезбедува автентично искуство во возење и му овозможува на возачот да ја контролира нивната брзина. Ја охрабрува физичката активност, гради сила, издржливост и координација . Дизајн : педали инспирирани од трка, гумени тркала и 8 сопирачки во стилот на топки, спортски дизајниран управувач и челична цевка во прав-палто. Прилагодливи и опремени со голема потпирач за грб за удобна, безбедна положба за седење. Ова му овозможува на детето да биде удобно и да вози подолго . Внатрешен/Надвор - Ракетен педал Go Kart е дизајниран да биде совршен педал Go Kart за млади возачи и може да се користи за возење и во затворен и на отворено . Силата на педалот - секогаш подготвен за Одете, никогаш не треба да се грижите за батериите за кои е потребно полнење. Лесно дизајниран запчаник за педали, совршен за помлади деца.

Карактеристики

Производи во категоријата

Инспиративни цвеќиња со двојно слој, направени со прецизно исечено кристал од розова кутија Xmasdoublebangleadug

Одговара на следниве возила : Buick Allure2010 CX 2.4 L2010 CX 3.0 L2010 CXL 3.0 L2010 CXS 3.6 LFitnote : Задното Лево И Десно, OE Опремени �

Уметник : Lanre Adefioye Subject : Maps Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено за виси, �

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено уметничко дел

Специфит на производи : Директна фиксација Продадена : Собрание на собрание : 46државни правни (не може да

Создадете убаво украсени колачи за прилика со овој фонтан на мулти пастелна боја на Вилтон Овој сет доа�

Mellow воведува иновативен премиум меморија за пена за пена, кој ќе ве олесни во смирувачка ноќ со инфузија

Каролини Богатства ЦК5093СН Бразилска Мачка Со Долга Коса Љубов Држач За Леплива Нота, Црвен, Голем, повеќ

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT SET за BMW M3 2015 : Дизајнирано прилагодете ги сложени�

Со безвременски дизајн и солидна ткаенина, нашата наградувана патека Кабриолет Пант е јасен омилен кли�

Овој прекрасен цветен повеќебоен цвет од лалиња во зима, јас платно уметноста се печати со употреба на н

Гламулирајте ги вашите презентации за подароци со прекрасен сет на сина, златна, сребрена и бела бисерн�

Целокупната Milestar Patagonia H / T е разноврсен работен коњ на семејството Милестар, исполнувајќи ја побарувач�

Без разлика дали сте џогираат, работите во теретана или трчате со работи, атлетските чевли Avia O2air BX1, дали

Бергама Килим Колекција Парична Казна Пешавар Килим Репродукции Колекцијата на фини репродукции на ки�

Флипфлопот На Вионскиот Бран за мажи е бестселер на сите времиња со меки, обложени горни дрес и најлонмр

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Scroll