Ново
PILCR34BT - Терапија Звук Машина Часовник Радио Со Bluetooth, FM Радио ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светлина Со Релаксирачки Звуци Природата

PILCR34BT - Терапија Звук Машина Часовник Радио Со Bluetooth, FM Радио ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светлина Со Релаксирачки Звуци Природата

Достапност: Залиха
DEN 655.84

Звучната Машина За Терапија Со Стил ќе ја наполни вашата спална соба со релаксирачки звуци од природата заедно со bluetooth безжична стриминг музика. Овој мултифункционален систем на звучници комбинира будилник, радио и ноќно светло сите во едно. Чувствувајте се удобно и одморете се добро кога ќе ги активирате утешните и смирувачки звуци. Карактеристики на системот (10) избирачки терапевтски постојано јамка природата звуци. Вградената безжична способност За Bluetooth ви овозможува да го поврзете вашиот уред и да уживате во стриминг музика без проблеми. Врската е едноставна и работи со сите ваши омилени уреди (како iphone, Androids, Паметни Телефони, Таблети, Лаптопи, итн.). Друга уникатна карактеристика ги вклучува ОСВЕТЛУВАЧКИТЕ И САМОПРИЛАГОДЛИВИТЕ LED светла. Изберете од два режима што може да се изберат, Изгрејсонце И Зајдисонце, кои овозможуваат светлата да ги имитираат часовите во денот и автоматски да осветлуваат и затемнуваат. Користете го како ноќно светло во собата на малиот или само користете го за длабок сон и релаксација. Компактен Таблет Будилник Радио Ноќно Светло. Вградени Меки Звучни Ефекти На Природата И Смирувачки Тонови. (10) Избирачки Терапевтски Постојано Јамка Природата Звуци. Безжичен Bluetooth Аудио Стриминг Способност. Поврзете и Проследувајте Музика од Вашите Омилени Уреди. (Работи Со Паметни Телефони, Таблети, Лаптопи, итн.). ОСВЕТЛУВАЊЕ и САМО-Прилагодување LED светла. Аларм за Изгрејсонце : Постепено Осветлува По Будењето.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уорка Нова Јога Против Отсјај Лабав Спортски Темперамент Брзо сушење Кратки Дводелни Женски Панталони

Каролини Богатства CK5235 JMAT Сато Куче Љубов Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Door

Homadles Жените Повлекување На Тексас ШорцевиСекси Шупливи Шорцеви Црвена Големина М изработен е од високо

Обичните обични женски врвови СО Долги Ракави БРКЕВИ СЕ совршени за секоја пригода.Совршен за шопинг,со

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Од излевање и тренинг за тенџере до винска ноќ, вашиот нов тепих отпорен на дамки лесно го штити вашиот п

Класични Изјави 1 Печатење На Постер Од Маркус Прајм (18 х 18) # Mpsq265a2 Класични Изјави 1 е лиценцирана репрод�

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Во последниве години, Садхуголд се појави како еден од највозбудливите нови звучни архитекти на хипхоп�

Touring Touring Touring Touring Touring Touring Touring Cumho SolKH16 обезбедува јасен управувачки одговор со извонредна удобност за в

Добредојдовте ВО БАЈОИМУД Почитуван клиент, Добредојдовте ВО БАЈОИМУД Ние сме модна продавница на...

Измешајте ги и одговарајте на мета и џемпер со удобни џогери за него од страна на Гаранималс Совршен за �

Лифт КомплетСуспензијаЛифт КомплетЛифт Комплет 2 во Предниот Лифт1 во Заден Лифт Карактеристики : Нема

Дизајнирано во убави отпечатоци и цврсти материи со лесно вклопување, точно е за училишните денови, вик�

Chaps момчиња Училишна униформа Краток ракав Двоен пик Поло кошула : 64% памук / 36% полиестер рамен плетен ре�

Совет за стил : Кога се подготвувате за јасна, кул сезона, мора да имате надворешна облека што е помалку г

Опис на фаровите : 9005 HB3 + 9006 HB4 (Долг Зрак И Средно светло) Модел На Извор на светлина : супер посветла Cob Chip

Altiplano II Premium Framed Canvas подготвено да се обеси Премиум рака испружено врамено платно создадено за да трае...

Создадете интимна ќош во вашиот двор, градина или внатрешен двор со овој шармантен бар сет Одликувајќи �

Менс Стојат Јака Врвот Повик Трчање Секојдневен Костумкарактеристики : € Материјал●изработен е од доб

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Scroll