Ново
ФИЛИПС ВОДЕШЕ 60-Вати Светилка Со Директно Тубуларно Влакно, Јасна Светло Бела, Затемнета, Е Средна Основа :

ФИЛИПС ВОДЕШЕ 60-Вати Светилка Со Директно Тубуларно Влакно, Јасна Светло Бела, Затемнета, Е Средна Основа :

Достапност: Залиха
DEN 202.88

ФИЛИПС ЛЕР (диода што емитува светлина) гроздобер 60-ВАТИ ST19 директно спирално влакно затемнета сијалица е дизајнирана да се види. Дизајнот на гроздобер филамент изгледа исто толку добро како кога е вклучен. Идеален за приврзоци, лустери или било која декоративна опрема. Оваа сијалица за затемнување инспирирана од носталгија ви овозможува да создадете светол и јасен амбиент со светли бели тонови. Со осветленост од 500 лумени, светилките Со директно спирално влакно Филипс СТ19 создаваат совршено светло за секој проект или задача. ФИЛИПС ГРОЗДОБЕР LED светилки ги исполнуваат критериумите За Удобност На Очите, стандард развиен за мерење на производите наспроти збир на клучни фактори кои можат да влијаат на удобноста на вашите очи. Целото пакување содржи во просек повеќе од 8% рециклирана хартија и дополнително ќе се намали. Затемнет ефект на топол сјај, овозможувајќи им на нивоата на светлина да се затемнат до топлите тонови на традиционалните светилки. Добијте изглед и чувство што го сакате со енергетски ефикасни перформанси НА LED светилки. ФИЛИПС ПРЕДВОДЕНА гроздобер 60-ВАТИ ST19 директно тубуларна спирала филамент затемнета сијалица има Е26 средна база. ФИЛИПС ПРЕДВОДЕНА Гроздобер 60-ВАТИ ST19 Директно Тубуларна Спирална Филамент Сијалица, Јасна Светло Бела, Затемнета, Е26 Средна База( 1-Пакет) : Моќност : 5.5 W (60 W Еквивалент). Основен Тип : Е26 База. Осветленост : 500 лумени. Температура на бојата : Светло Бела (3000К). Заврши : Јасно. Затемнување : Да. Внатрешна и надворешна употреба. Дизајнот на гроздобер филамент изгледа исто толку добро како кога е вклучен. Идеален за приврзоци, лустери или било која декоративна опрема. Исполнува строги критериуми за Удобност На Очите. Целото пакување содржи во просек повеќе од 8% рециклирана хартија и дополнително ќе се намали. Затемнет ефект на топол сјај, овозможувајќи им на нивоата на светлина да се затемнат до топлите тонови на традиционалните светилки. Лесно менувајте го амбиентот од функционално осветлување во привлечна и пријатна атмосфера . Добијте изглед и чувство што го сакате со енергетски ефикасни перформанси НА LED светилки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Опис : Концизен стил, послужавник за правоаголни облицисовршен за разни растенија, како што се цвеќиња, �

Создадете своја оаза на отворено со Овој шарен Комплет Перничиња За Длабоко Седење Задната перница од 26

Уметник : Ен Фарал Дојлејбјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п

Рол 1210 Карактеристики : Покриен под 2 – годишната ограничена гаранција на Рол, координати со производи о

Овие чорапи се ултра удобни и онаа што ќе ви се допадне да ја носите Афит дизајн, исто така, додава на фак�

Опис : Пол : Дами, Жени, Женски Стил : Чизми За Снег, Чизми, Зимски Чизми, Зимски Чевли, Топли Чевли, Секојдн�

Монтира додатоци доставени од клиентите до задниот дел на количката Обезбедува разноврсен интерфејс з�

Обезбедете ја неговата удобност низ студената сезона во оваа топла јакна од „Wonder Nation“ во која има лесн�

Паметна и секси пливање тајна The Itsy Bikini Swim Bown (SA1007) Ова дното на бикини со бикини е одобрено од одмор со бр�

Дан Дипаоло претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 26х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Мек и удобен дводелен комплет Од Тајни Богатства е совршен избор за враќање назад и релаксирање...

Девојки Сонце Фустани Мало Девојче Долги Ракави Лажичка Вратот Почвата Лабава Секојдневна Облека Долг�

Опис Дали сакате да најдете некои смешни и креативни украси за разубавување Твоите Свети Причести кола�

Зарија е сè за фаќање на минималистичкиот тренд на сандали што се случува на голем начин Оваа елеганциј�

Жени Секси Чипка Шиење Камизола ВВратот Предна Кука И Око Прашка Елек Летни Шпагети Ремен Корсет Резерв

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : СагаЗасолниште Во Место Ѕидниот Постер е дизајниран со ви

Дуксерите леверет се направени со најдобра мешавина од памук / руно, доволно меки за да му дадат на вашет

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклу

Модни Жени Квадратна Јака Цврсти Возбудувања Со Долги Ракави Завој Кратки Комбинезоникарактеристики :

Scroll