Ново
Астро ПНЕВМАТСКИ 5304а Тон Низок Профил Воздух Прирачник Шише Џек

Астро ПНЕВМАТСКИ 5304а Тон Низок Профил Воздух Прирачник Шише Џек

Достапност: Залиха
DEN 1.67

20 Тони Воздух Со Низок Профил/Рачен Приклучок За Шишиња Астро Алатката 5304А 20 Тони Воздух Со Низок Профил/Рачен Приклучок За Шишиња е дизајниран за рачно или пневматско работење. Цревото за воздух може да се врти во која било насока на поврзување од изворот на воздух. Оваа ставка е опремена со сигурносен вентил за да се спречи преоптоварување, а завртката за продолжување дава дополнителна висина кога е потребно. Оваа ставка е брза и разноврсна, и бидејќи е хидрауличен приклучок за шишиња, тој е далеку побрз отколку да се користи конвенционална рачна опрема. Исто така е многу побезбедно бидејќи воздушната моќност дозволува работа со 1 рака и му овозможува на корисникот повнимателно да го следи товарот. Тешкиот дизајн ја прави оваа ставка идеална за широк спектар на автомобилски, камионски, индустриски и градежни работи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Системот за складирање на гаража од 11 парчиња Сандуски нуди одличен начин да ја организирате вашата гар

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Уметник : Beata Czyzowska Young Subject : Panderscape Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено

Модете го вашиот отворен простор со безвременски изглед кој исто така обезбедува исклучителна разновр�

Наградете ги вредните мажи во вашиот живот со нашите американски херои Колосална персонализирана пиво

Осветлете ја плажата со овој треперен хипстер JS Jessica Simpson Women'sенска страна Shirred Hipster Swimsuit Date Shirred Tab Sidemoderate

Атлетски работи Superенски супер мек лесен саксија јакна од качулка е разноврсна, удобна и задолжителна з�

Одмор на пупка со вкус на тропикели за мали непцели со ананас и банана на одборот, плус омега3 спакувани �

Уметник : портфолија на диви јаболка : Типографија Стил : Модерен Farmhouse Product Тип : Галерија обвиткано плат�

Запознајте го oyојспун Радосен нов спин на тајните богатства Само на Изберете удобност со оваа без ракав

Измешајте и совпаѓајте со повеќекратни шорцеви на Garanimals за најкул креации! Одликувајќи се со четири шор

Бескрајни вртења се очекуваат со овој суперслаб резервоар фустан со 2 пакувања инспирирани од Моана! Ко�

Уметник : Шила Голденсубјект : Флоралстил : Куќа / Кантрипродукт Тип : Галерија обвиткано платно уметност

Почувствувајте се пријатно на следната авантура на отворено со оваа комбо за кампување со 22 парчиња Оза

Мистична песочна црна завршница со чиста рамна стаклена сенка, додава елегантен и модерен изглед во ваш

Копче за долги ракави на Le Riders, со долги кошули, возачи на долги ракави, дополнување на кошулата е направ�

LG 22 MB35 PU I 22 "LED LCD монитор 16 : 9 5 ms 1920 x 1080 16,7 милиони бои 250 NIT 5 000 000 : 1 Full HD звучници DVI VGA USB 25 W црно Енерг

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Уметник : Зафатен Art Subject : People Style : Eclectic Product Тип : Галерија обвиткано платно Арт За создавање високо квали

Функција : 1 Прилагодете го потпирачот за грб на различни агли2 Материјали за квалитет на премиум3...

Инспириран од југозападниот и уметничкодеко дизајнот, оваа област килим е совршен спој на Boho и софистиц

Уметник : Lantern Presssubject : Animal Style : Modern & Modern and Moderniver Product Type : Galleryзавиткано платно Арттис Подготвено за виси, �

Уметник : ennенифер Лусубјект : Animals Tyle : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии,

Scroll