Ново
Карат Т.В. Прстен за ангажман на бело злато со дијамант 10KT

Карат Т.В. Прстен за ангажман на бело злато со дијамант 10KT

Достапност: Залиха
DEN 12192.00

Овој блескав прстен за ангажман на дијаманти во Миабела е совршен избор за вашиот посебен. Изработен во бело злато, овој прстен има дијамант со принцеза, кој се поставува во центарот, додека вкупно осум кружни, дијаманти поставени од диаманти по должината на вкрстениот опсег. Миабела 1/7 Карат Т.В. Прстен за ангажман на бело злато од принцезата и кружниот дел од бело злато : Изработено во 10kt бело злато 1/7 ct. Вкупна дијамантска тежина Дијамант Боја : G-HDIAMOND CLARY : I2-I3 PRONG STONESLEARER за дијаманти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Омекната дијамантска силуета носи модерна привлечност кон светлината на приврзокот Коупленд Геометри�

Викерман 6" Целадон Сјајна Топката Украс Овој украс има сјајна завршница што ќе додаде сјај на секој про�

Каролини Богатства CK3853 JMAT МалШи Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Dooromat, 36 " l

Изгледајте добро колку што се чувствувате облечени Во Овие Вистински Дики Машки Рамни Предни Панталони

Кабохони во гроздобер стил, одлични за лепење на брошеви или прстени! Рамни задни кабошонски монистра, п

Филипс Авент СКФ085 / 10 ултра воздушна цуцла за бебиња 618 месеци е дизајнирана со лесен штит за дишење за ч�

Уметник : Хариклија Зарисубјект : Апстрактен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност На Плат�

ФИЛИПС ЛЕР (диода што емитува светлина) гроздобер 60ВАТИ ST19 директно спирално влакно затемнета сијалица

Овој Тренд Меѓународен Џастин Бибер Скејтборд Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни ум

Монтира додатоци доставени од клиентите до задниот дел на количката Обезбедува разноврсен интерфејс з�

Црна фузија слој дава чист, завршен изглед, додека сивата фузија слој може да издржи 300 часа изложеност н

Модерни Столици За Лулка Адирондак За Внатрешна / Надворешна УпотребаКомплет од 2 Се собира За 30 Минути �

Момчиња Пуловер Џемпер Цврст Плетен Џемпер Бебешки Комбинезон Ромпер Памучни Капачиња Комплети За Обл�

Во Ротиформ ние не ги следиме само трендовите, туку ги создаваме Управувано од ентузијасти, дизајнирани

Вокер Производи масовно проток на воздух сензор е изградена репутација во автомобилската индустрија з�

КРПИТЕ ЗА Садови DII се задолжителна кујна неопходна за секое домаќинство Крпите за садови доаѓаат во ко�

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклу

Прославете го денот На Свети Патрик со овие украсени моливи Дизајн карактеристики зелени шамроки на бе�

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

Оваа матрица е одлична за мешани медиуми, хартиени уметности, правење картички, матрицирање, бележење, с

Рол 1210 Карактеристики : Покриен под 2 – годишната ограничена гаранција на Рол, координати со производи о

Кардонската Пумпа За Серво Волан, Преработените Кардонски Пумпи за Серво Волан се хидраулично тестиран

Совршен е за работа, канцеларија, забава, секојдневен, секојдневен живот, состаноци, коктел, клуб, свадба

Чувајте го вашето домашно милениче безбедно и стилски со оваа јака Петмате Доскоцил Ко Ад Отцепена Јака

Челзи Килим Колекција Американа Област Килими Колекцијата на килими Во Областа Во Стилот На Челзи На Ам

Scroll