Ново
Каролини Богатства VHA3011MAT Ahoy Matey Наутички Граничен Коли Врата Мат, Внатрешен Килим или Отворено Добредојде Мат 18x27

Каролини Богатства VHA3011MAT Ahoy Matey Наутички Граничен Коли Врата Мат, Внатрешен Килим или Отворено Добредојде Мат 18x27

Достапност: Залиха
DEN 319.84

Каролини Богатства VHA3011 MAT Ahoy Matey Наутички Граничен Коли Врата Мат, Внатрешен Тепих или Отворено Добредојде Мат 18x27 Граница Collie Doormat. Ахој Матеј Наутички Граничен Коли Врата Мат, Внатрешен Килим или Надворешен Душек за Добредојде 18х27 Врата ВХА3011МАТ. Оваа подлога може да се користи или како внатрешна патосница за влез или надворешна подлога за добредојде. Подлогата е со димензии 27 инчи од најдолгата страна и 18 инчи од задниот дел на подлогата напред. Подлогата е дебела околу 1/4 инчи и обезбедува лесно растојание за повеќето врати. Горниот слој на оваа декоративна подлога е полиестерски филц. Оваа подна подлога е трајно обоена во нашиот објект Во Мобиле, Алабама. Користете градинарско црево за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Зголемете го притисокот со палецот на цревото и потоа користете го притисокот од водата за да ја отстраните нечистотијата. Можете да користите и машина за перење. Внимавајте да не извадите лежалка во тој процес. Исчистете го килимот со благ детергент. Не чистете со четка за да не ја повлечете дремката на филцот на горниот слој на подлогата. Користете го вашиот вакуум на поставката на подот за да не го повлечете горниот дел од филцот. Ролери за влакненца може да се користат за отстранување на влакната од домашни миленици од подлогата. Исчистете ги дамките со средство за чистење што не произведува многу пена. Ќе биде тешко да се извади целиот сапун од подлогата. Внатре во подлогата има неколку слоеви за да се држи заедно и да се обезбеди поголема издржливост. Долниот слој на подлогата е гума со печат за да обезбеди функција што не се лизга на подлогата. Подлогата е исечена со црна полиестерска ткаенина која ги врамува уметничките дела и ги држи сите слоеви заедно. Подароци За Гранични Коли, колекционерски колекционерски колекции, вратари За гранични Коли, одлични подароци за сопственици на миленичиња, подароци за чувари на миленичиња, подароци за негуватели, подароци за ветеринари или подароци за речиси секој. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кабохони во гроздобер стил, одлични за лепење на брошеви или прстени! Рамни задни кабошонски монистра, п

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Со�

Девојки Сонце Фустани Мало Девојче Долги Ракави Лажичка Вратот Почвата Лабава Секојдневна Облека Долг�

Опис : ракавицата на рерната е со мека текстура, што е удобно за use.It е ракавица за рерна со текстура отпор

Идеален за секојдневна употреба овој шармантен полуцврст ѓердан со ланец со јаже сигурно ќе воодушеви..

Изгледајте добро колку што се чувствувате облечени Во Овие Вистински Дики Машки Рамни Предни Панталони

Ги исполнува електрохемиските барања Од Типот ЕК како што е наведено Во САЕ Ј1684; што го елиминира предвр

Модерни Столици За Лулка Адирондак За Внатрешна / Надворешна УпотребаКомплет од 2 Се собира За 30 Минути �

Рол 1210 Карактеристики : Покриен под 2 – годишната ограничена гаранција на Рол, координати со производи о

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : СагаЗасолниште Во Место Ѕидниот Постер е дизајниран со ви

Овие чорапи се ултра удобни и онаа што ќе ви се допадне да ја носите Афит дизајн, исто така, додава на фак�

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Компонентите на комплетот се изработени од оем квалитетни материјали и доаѓаат со лесни за читање упат�

Монтира додатоци доставени од клиентите до задниот дел на количката Обезбедува разноврсен интерфејс з�

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

Торбата Со Работи на коглан е идеална за кампување со автомобил, патувања во кабината и складирање опре�

Опис : Пол : Дами, Жени, Женски Стил : Чизми За Снег, Чизми, Зимски Чизми, Зимски Чевли, Топли Чевли, Секојдн�

Опис : Концизен стил, послужавник за правоаголни облицисовршен за разни растенија, како што се цвеќиња, �

Предноста На ДР Браун Цуцла е дизајнирана имајќи го предвид прифаќањето на бебето Предноста Цуцла е цел

Прославете го денот На Свети Патрик со овие украсени моливи Дизајн карактеристики зелени шамроки на бе�

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклу

Уметник : Хариклија Зарисубјект : Апстрактен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност На Плат�

ЏВЦ Гуми Плус Слушалки За Внатрешно Уво Со Микрофон и Далечински управувач се класичен и функционален д

Дан Дипаоло претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 26х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Scroll