Ново
Моен Исо ДН Држач За Вртење Хартија

Моен Исо ДН Држач За Вртење Хартија

Достапност: Залиха
DEN 2.00

"Телескопскиот машински метален дизајн на колекцијата Исо внесува индустриски елементи во Европскиот минимализам, бидејќи смело и убаво ја прифаќа иднината. Од интимни кујни во галија до големи гурмански работни станици, исо славините носат освежен, Модерен изглед во вашиот дом. Едноставните линии создаваат современ стил, додека обезбедуваат функционалност на побарувачката."За Моен : Ал Моен дојде до идеја за славина за мешање со една рачка во 1937 година, откако доби врел излив на топла вода од старомодна славина со две рачки. По безброј ревизии на неговиот првичен дизајн и многу работа на нозете за да најде заинтересиран производител, Моен, заедно со Металните Производи На Равена Од Сиетл, Вашингтон, ги продаде своите први 250 славини со една рачка во 1947 година. Оттогаш, компанијата На Моен стана име за домаќинството, заработувајќи меѓународно признание како водечки производител на славини и тела за кујна и бања. Производите на моен добија бројни награди за нивните иновативни и удобни дизајни. Јодигиталниот Вертикален Спа И јодигиталниот Туш освоија Награди за Извонредност Во Дизајнот (АДЕКС) платинум награди во 2010 година-највисоко ниво на награда на настанот. Моен, исто така, ја доби Наградата За Партнер На Годината На Производителот Вотерсенс за 2010 година и е посветен да остане врвен иноватор и пронаоѓач на квалитетни кујнски и бања. Фрлен од легура на цинк и е тројно обложен. Ролери рака е направен од алуминиум. Скриени завртка монтажа. Достапно во различни завршетоци. Производителот обезбедува ограничена доживотна гаранција. Вкупни димензии : 13l x 5.37 W x 3.16 H инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чувајте го вашето домашно милениче безбедно и стилски со оваа јака Петмате Доскоцил Ко Ад Отцепена Јака

Материјал : 80% И 20% Еластан Пол : Женски Тип На Шема : Печатени Возраст : 28 Години Сезона : Лето Име : Дете / м

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Обезбедете ја неговата удобност низ студената сезона во оваа топла јакна од „Wonder Nation“ во која има лесн�

Оваа цветна крунисана лама врамена wallидна уметност е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висок

Направете убави парчиња за вашиот дом и подарете како подарок за секоја пригода кога Ќе го додадете Ком�

Овој Тренд Меѓународен Џастин Бибер Скејтборд Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни ум

Овие чорапи се ултра удобни и онаа што ќе ви се допадне да ја носите Афит дизајн, исто така, додава на фак�

Модни Жени Квадратна Јака Цврсти Возбудувања Со Долги Ракави Завој Кратки Комбинезоникарактеристики :

Амстердам Филдс е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црвена бој

Рол 1210 Карактеристики : Покриен под 2 – годишната ограничена гаранција на Рол, координати со производи о

Дали користите вежба за промовирање на губење на тежината и подобрување на физичката кондиција?...

Момчиња Пуловер Џемпер Цврст Плетен Џемпер Бебешки Комбинезон Ромпер Памучни Капачиња Комплети За Обл�

Реноар Машки тен и црна глен карирана волна мешавина од волна со отстранлив биб, постава : целосно наред�

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Изгледајте добро колку што се чувствувате облечени Во Овие Вистински Дики Машки Рамни Предни Панталони

Жени Секси Чипка Шиење Камизола ВВратот Предна Кука И Око Прашка Елек Летни Шпагети Ремен Корсет Резерв

3д Вазна Цвет Ѕид Мурали Акрилик Ѕид Налепници Оригиналност Налепници НАПРАВИ САМ Цвет И Вазна Ѕид Деко�

Ова Е ЧекорВо Темперамент Јака со Камења Виолетова 8 Издржлив темперамент достапен во мноштво материја�

Зошто го избирам? Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање Лесно се зема насекадеВисока ефик�

Совршен е за работа, канцеларија, забава, секојдневен, секојдневен живот, состаноци, коктел, клуб, свадба

Дан Дипаоло претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 26х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Овој Гринлајт Булит 1968 Форд Мустангот е 100% автентична реплика од 1 : 64 вистинска на скала, со метално тело

Паметна и секси пливање тајна The Itsy Bikini Swim Bown (SA1007) Ова дното на бикини со бикини е одобрено од одмор со бр�

Ги исполнува електрохемиските барања Од Типот ЕК како што е наведено Во САЕ Ј1684; што го елиминира предвр

Scroll