Ново
Баргело предиво-Пумпкин

Баргело предиво-Пумпкин

Достапност: Залиха
DEN 570.24

Бернат-Баргело предиво. Ова предиво е одлично за следење на трендот на лесни марами. Тонот на тонот разновиден во трендовски, зимски бои создава ефект на баргело во модели на плетени или капчиња. Една топка од предиво може да направи шал. Категорија на тежина : 6. Содржина : 100% акрилик. Putup : 3.5oz/100g, 90yd/82m. Мерач : 11 -ти x 14r = 4in/10cm на големината N15/10mm игли за плетење. Предложена големина на кука со капчиња нас n- 15, 10мм. Dyelotted : Ние се обидуваме, но не сме секогаш способни да одговараат на Dyelots. Грижа : Машинско миење и суво, не пеглајте, не исушете чисто. Увезен.sku : BMW27098849 Бернат-Баргело предиво. Ова предиво е одлично за следење на трендот на лесни марами. Тонот на тонот разновиден во трендовски, зимски бои создава ефект на баргело во модели на плетени или капчиња. Една топка од предиво може да направи шал. Категорија на тежина : 6. Содржина : 100% акрилик. Putup : 3.5oz/100g, 90yd/82m. Мерач : 11 -ти x 14r = 4in/10cm на големината N15/10mm игли за плетење. Предложена големина на кука со капчиња нас n- 15, 10мм. Dyelotted : Ние се обидуваме, но не сме секогаш способни да одговараат на Dyelots. Грижа : Машинско миење и суво, не пеглајте, не исушете чисто. Увезени. SKU : BMW27098849.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мотор Картер Дишење Елемент Сина Птица, ИЦ Корпорација, Нов Флаер, Соларис, ТОМАС АВТОБУССад; Автокар, Ка

Ова огледало на вратата е дизајнирано да изгледа, одговара и функционира како оригиналното склопување �

Боди За Бебиња хадсон се суштински дел од гардеробата на бебето Нашите боди имаат симпатични отпечатоц�

Монреј Килим Колекција Современи Килими Со Акварел Овој тепих За Собирање Монреи од Сафавиех е одличен

ДЕА А6579 Купувачи Водич : (референцата подолу е нецелосна Ве молиме проверете овој дел одговара на вашето

Чувајте го вашето домашно милениче безбедно и стилски со оваа јака Петмате Доскоцил Ко Ад Отцепена Јака

Спортската Атлетска Сандала Бурк ВТОРИ Од Северната Страна ги има сите карактеристики / удобност и прид

КРПИТЕ ЗА Садови DII се задолжителна кујна неопходна за секое домаќинство Крпите за садови доаѓаат во ко�

НАЈГОЛЕМИОТ ТРЕНД оваа ГОДИНА : ФИЏЕТ ПОПЕР!! Овој Џо Џо СИВА Виножито Лак Фиџет Попер е одлична сензорна

Изгледајте добро колку што се чувствувате облечени Во Овие Вистински Дики Машки Рамни Предни Панталони

Кулер денови се тука повторно! Време е за слоевитост Со Качулката Од Руно На Расел Спортски и секојдневе

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

Компонентите на комплетот се изработени од оем квалитетни материјали и доаѓаат со лесни за читање упат�

Кардонската Пумпа За Серво Волан, Преработените Кардонски Пумпи за Серво Волан се хидраулично тестиран

Идеални за употреба во сурови временски услови и услови на силен ветер, Крајните навлаки се дизајнирани

Scroll