Ново
Мелроуз Гифард Геометриски Четириаголник Бушава Област Килим, Морнарица Слонова Коска, 5'3 7'6

Мелроуз Гифард Геометриски Четириаголник Бушава Област Килим, Морнарица Слонова Коска, 5'3 7'6

Достапност: Залиха
DEN 3.33

Мелроуз Шаг Килим Колекција. Кадифен Куп Бушави. Кадифен и раскошен, Овие Килими Од Сафавиех Се идеални фокусни точки за преодни и современи простории. Наѕираше со 100% полипропилен, овие класични дизајнерски килими со високи купови се и шик и стилизирани за луксузно мека текстура под нозете. Елегантно дизајниран, секој килим обезбедува удобност и луксуз за да го надополни вашиот стил. Издржлива конструкција, овие килими се совршен додаток во вашиот дом за шик надградба. Боја : Морнарица/Слонова Коска. Големина : 5 ' 3 "х 7 '6". Моќта Се Појави Во Турција. Висина на купот : 1.5 во. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се спречи менување и лизгање. 100% Полипропилен. Стилски додаток за секоја соба. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Достапно во повеќе големини. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.

Карактеристики

Производи во категоријата

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

Chaps момчиња Училишна униформа Краток ракав Двоен пик Поло кошула : 64% памук / 36% полиестер рамен плетен ре�

< Модни Женски Секојдневни Женски Печатени Женски Дуксери Со Долги Ракави Карактеристики : Материјал : и

Опис : Пол : Унисекс Возрасни, Мажи, Женски Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Боси Чевли, Чевли За Сурфањ�

Touring Touring Touring Touring Touring Touring Touring Cumho SolKH16 обезбедува јасен управувачки одговор со извонредна удобност за в

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Измешајте ги и одговарајте на мета и џемпер со удобни џогери за него од страна на Гаранималс Совршен за �

Материјал Со врвен Квалитет задниот панел е изработен од силиконски материјал.Оваа футрола за телефон �

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

Вратете го системот за сопирање на задниот диск на вашето возило во целосна работна состојба со Овој Ха�

Шлемот Boneshieldz H31 G е направен за заштита за време на лизгање, велосипедизам, скејтбординг и други активно�

Уметник : Lantern Presssubject : Sports Style : American Traditional Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси, уметничк

Дизајнирано во убави отпечатоци и цврсти материи со лесно вклопување, точно е за училишните денови, вик�

Квалитетни Материјали : Пријателски За чувствителна кожа.Совршени Подароци : ова се прекрасни подароци

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

Уметник : Lantern Press Subject : Animalstyle : Modern & Modern и современа проповед Тип : Галеријаобвиткано платно Арттис Подго

Овие фантоскоп сјаен мелен кадифе со трим серии декоративни перници за фрлање ќе го освежат вашиот дом �

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Scroll