Ново
Вилтон 4.4oz. Подготвени за употреба валана фонтант, пастел КТ. 710-447

Вилтон 4.4oz. Подготвени за употреба валана фонтант, пастел КТ. 710-447

Достапност: Залиха
DEN 2.00

Создадете убаво украсени колачи за прилика со овој фонтан на мулти -пастелна боја на Вилтон. Овој сет доаѓа со четири пакувања на бои, вклучувајќи мека розова, бебе сина, бледо жолта и зелена нане. Фонтантот Вилтон практично доаѓа со бојата што веќе е измешана за да се елиминира потребата за мачкање и да се спречи неред и претпоставка работа. Едноставно исфрлете го фонтантот и користете калапи, секачи за колачиња или сопствена креативност за да направите забавни цвеќиња, форми, граници или украси со повеќе бои. Секоја пакет валани фонтан е приближно 4,4 мл и е овластен кошер. Вилтон мулти-пастер во боја на боја : Вклучува четири пакувања од 4,4 мл. Сертифициран кошер. Боите вклучуваат : розова, сина, жолта и зелена боја. Идеално за правење мулти-обоени украси. Бојата е веќе измешана во фонтантот Вилтон. Без мачкање, нема хаос и нема претпоставка. Одлично за цвеќиња, граници и забавни форми.

Карактеристики

Производи во категоријата

Паметна и секси пливање тајна The Itsy Bikini Swim Bown (SA1007) Ова дното на бикини со бикини е одобрено од одмор со бр�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Длабоко синопремиум врамена печати врамена ладна притиснато хартија печатење со супериорна рамка за д�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметнос

Уметник : Рејчел Пакстонсубјект : Animalsивотни Стил : Современа трговска марка ликовна уметност „Ташмо пе�

Со контраст, faux sherpa јака, оваа кадифен облека од тајни богатства ви овозможува да ги завршите деновите н�

Шлемот Boneshieldz H31 G е направен за заштита за време на лизгање, велосипедизам, скејтбординг и други активно�

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Изненадете ја вашата сакана со овој коктел прстен во Папарадша Изработено од Стерлинг Сребрена завршен

Уметник : Ен Фарал Дојлејбјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п

Chaps момчиња Училишна униформа Краток ракав Двоен пик Поло кошула : 64% памук / 36% полиестер рамен плетен ре�

Уметник : Lantern Press Subject : Animalstyle : Modern & Modern и современа проповед Тип : Галеријаобвиткано платно Арттис Подго

Реноар Машки тен и црна глен карирана волна мешавина од волна со отстранлив биб, постава : целосно наред�

Амстердам Филдс е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црвена бој

Тоа е натпревар! Не се поставуваат непрекинато на врвот на резервоарот и шорцевите на границите го одрж�

Уметник : Лорен Моссубјект : Animalивотни Стил : Задебелен и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обви

Вашата ќерка ќе го сака овој сет на здолништа со симпатични приврзаници! Графикот "без одмор за прекрасн

Влажното пескарење е лесно со системот за хипер флекс вода Лесно песок од пластика на фаровите, пластич�

Измешајте ги и одговарајте на мета и џемпер со удобни џогери за него од страна на Гаранималс Совршен за �

Ако барате уникатен додаток за забава, одберете го овој класичен миабела бисер и бел прстен за кросовер

Естетска атлас кремирање урна е елегантна и убава Урната е направена од цврст месинг и совршен лак за за

Совет за стил : Кога се подготвувате за јасна, кул сезона, мора да имате надворешна облека што е помалку г

Scroll