Ново
Ganyum 11-во песочна црна чиста стаклена плоштад модерна современа средна основа на отворено wallидно светло, 9,1 H

Ganyum 11-во песочна црна чиста стаклена плоштад модерна современа средна основа на отворено wallидно светло, 9,1 H

Достапност: Залиха
DEN 639.84

Мистична песочна црна завршница со чиста рамна стаклена сенка, додава елегантен и модерен изглед во вашиот дом. Јасното стакло ќе помогне да се испушти доволно светлина за осветлување на вашата градина, врата, двор и гаража. Отворено дно за лесна замена на сијалицата, правејќи го вашиот живот поудобен. Со својата модерна завршница и класична форма, овој модерен црн wallид на отворено го надополнува секој декор. Конструиран од висококвалитетен метал, здрав, анти-рист и отпорен на сите временски услови. Совршено за употреба на отворено - преден трем, гаража, патеки, барака, итн. Карактеристики : . 2-пакет Црн фенер на отворено wallид светло нуди класична елеганција, како и практична функција. Чисто стакло дизајнирано да фрли мека амбиентална светлина над широко подрачје. Препорачајте да користите E26 Base Type A Incandescent или еквивалентна LED сијалица (продадена одделно). Целата светлина користи метална рамка со трајна алуминиумска легура за одлична временска отпорна. Севкупна големина : 6-in W x 6-in l x 11-во H, backpate : 4,5-in x 5,5-во. Способни да се затемнат кога се користат со затемнета сијалица и компатибилен прекинувач за затемнување. Едногодишна гаранција за квалитет (бесплатни замени на делови кога се добиени скршени парчиња или делови што недостасуваат. Вклучен е прирачник за хардвер и инсталација. Наведен стандард за безбедност, безбеден за употреба на суви локации или влажни локации, директна изложеност на сонце, дожд и снег. Тип на сијалица : E26 Тип A19. Max Wattge : 60 W. Боја : црна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Немрсна текстура, ултрафузивна, течна основа која обезбедува совршено рамномерна корекција на бојата...

Уметник : Џузепе Торесубјект : Пејзаж : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галери�

Ова огледало на вратата е дизајнирано да изгледа, одговара и функционира како оригиналното склопување �

Боди За Бебиња хадсон се суштински дел од гардеробата на бебето Нашите боди имаат симпатични отпечатоц�

За дупчење во дрво, метал и пластика Секој челичен бит со голема брзина е стврднат и кален за долг животе

Омекната дијамантска силуета носи модерна привлечност кон светлината на приврзокот Коупленд...

Кулер денови се тука повторно! Време е за слоевитост Со Качулката Од Руно На Расел Спортски и секојдневе

Избришете Го Новиот Автомобил има иновативна нанополимерна формула која продира длабоко и се врзува за

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Врем�

Викерман 6" Целадон Сјајна Топката Украс Овој украс има сјајна завршница што ќе додаде сјај на секој про�

Челзи Килим Колекција Американа Област Килими Колекцијата на килими Во Областа Во Стилот На Челзи На Ам

НАЈГОЛЕМИОТ ТРЕНД оваа ГОДИНА : ФИЏЕТ ПОПЕР!! Овој Џо Џо СИВА Виножито Лак Фиџет Попер е одлична сензорна

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

ЈОН 133 16Х8 5Х139, 75ЕТ 108ЦБ ЦРНА / МАШИНСКИ Секое од овие тркала е произведено со користење на супериорни мате

Иновативното инженерство, технологијата на производство и контролата на квалитетот гарантираат Дека р

Мотор Картер Дишење Елемент Сина Птица, ИЦ Корпорација, Нов Флаер, Соларис, ТОМАС АВТОБУССад; Автокар, Ка

Максимизирајте го декорот на вашата трпезарија со Комплет Столче За Приватен Шалтер од 2 Столче за кујн�

Кардонската Пумпа За Серво Волан, Преработените Кардонски Пумпи за Серво Волан се хидраулично тестиран

5" затворено 3.75 " Сатен заврши Болер М390 нерѓосувачки ножот Зелена елоксирана титаниумска рачка Продолже

Амстердам Колекција Килим Племенски Површина Килими Рустикалношик декор прави светкав чекор напред во

Scroll