Ново
Озарк патека 22-парче кампување шатор комбо

Озарк патека 22-парче кампување шатор комбо

Достапност: Залиха
DEN 0.33

Почувствувајте се пријатно на следната авантура на отворено со оваа комбо за кампување со 22 парчиња Озарк. Овој модел вклучува сè што ви треба за бегство кон природата. Спие до четири лица на подот или одговара на еден душек за воздух со големина на кралицата. Дизајнот на Combo Combo Compbo Compbo Camping Combo, овозможува лесно склопување и може да биде подготвен да влезе во пет минути. Останете организирани и поврзани со вклучената мансарда за опрема, џебот на менувачот и електричното пристаниште. Извадете ја дождовната светлина во текот на ноќта и погледнете ги theвездите низ wallsидовите на шаторот, а потоа спијте безгласно со двете вклучени вреќи за спиење, перници и влошки за спиење од пена. Две столчиња за виткање со држачи за чаши од мрежа се погодни за седење околу пожарот. Чувајте дополнителна опрема суво со двете вклучени суви кеси со затворање на врвот за дополнителна безбедност. Кога е време да се вратиме дома, комбо-патеките за кампување на Озарк Траик се враќаат во вклучената торба за носење за лесно складирање. Комбо за кампување со 22 парчиња Озарк Патека : Вклучува шатор за кампување со 4 лица, 1 мансарда, 8 челични шатори, 2 вреќи за спиење, 2 перници, 2 влошки за спиење од пена, 2 столици, 2 суви кеси, 1 фенер и 1 носач-носење-сите торба. Слободен дизајн за лесно склопување. Meshидовите на мрежи со отстранлив Rainfly обезбедуваат изобилство вентилација. Шаторот „Озарк Траил“ вклучува Rainfly, Gear Loft, Gear Pocket, E-Port Access и Mat за добредојде. Шаторот спие 4 со 52 "Центарска висина. Димензии на шаторот : 9 'l x 7' w x 52" H. Фенер има животна сијалица и 16-часовно време. Фенер на оваа комбо за кампување во Озарк Траил бара три батерии АА (не се вклучени). Димензии на кампот : 32 "L x 20" W X 32 "H. CAMP CHOED COLDE CAPATION (по стол) : 225 фунти. Работите со работи имаат затворање на ролна за да се задржи увината. Димензии на вреќата за спиење : 74" x 32 " Тежина на вреќата за спиење : 2 фунти. Димензии на пена Мат : 71 "L x 20" W x .4 "H. Димензии на перници : 11" x 9 ".

Карактеристики

Производи во категоријата

НАЈГОЛЕМИОТ ТРЕНД оваа ГОДИНА : ФИЏЕТ ПОПЕР!! Овој Џо Џо СИВА Виножито Лак Фиџет Попер е одлична сензорна

Избришете Го Новиот Автомобил има иновативна нанополимерна формула која продира длабоко и се врзува за

Клиповите за покривање На Брачниот Другар се направени дополнително тешки за сурови зимски услови Овие

Иновативното инженерство, технологијата на производство и контролата на квалитетот гарантираат Дека р

Честопати пристигнувате во вашата канцеларија, дома, на состанок или на друго место и ви е тешко да посе�

Бергама Килим Колекција Парична Казна Пешавар Килим Репродукции Колекцијата на фини репродукции на ки�

Ова Трендови Меѓународни Предупредување Прдеж Зона Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобој

Звучната Машина За Терапија Со Стил ќе ја наполни вашата спална соба со релаксирачки звуци од природата

Пар Викторија? Дизајнерски изглед со совпаѓање на двојниот лак со Big Rhinestone во предниот дел, нуди комбина�

Поставете го расположението за тотална релаксација во овие шорцеви за залив на Halgler Moon Moon Moon Донесете го

Изработено од стакло со врвно калено, овој ултратенки заштитник на екранот обезбедува максимална зашти

Викерман 6" Целадон Сјајна Топката Украс Овој украс има сјајна завршница што ќе додаде сјај на секој про�

Rocket Pedal Go Kart има спортски дизајн на тркачки автомобили и трајни карактеристики Ракетата му дозволува на

Инспиративни цвеќиња со двојно слој, направени со прецизно исечено кристал од розова кутија Xmasdoublebangleadug

Кардонската Пумпа За Серво Волан, Преработените Кардонски Пумпи за Серво Волан се хидраулично тестиран

Уметник : Сју Шлабахсубјект : Типографија Стил : Рустикпродукт Тип : Галеријаобвиткано платно уметност О

Епл iphone 6 / 6s плус реико вистинска кожа случај Премиум вистинската кожна кожа беше обработена преку инте�

Идеални за употреба во сурови временски услови и услови на силен ветер, Крајните навлаки се дизајнирани

Уметник : ennенифер Голдбергерсјубјект : Апстракт Стил : Индустриски прооден тип : галерија обвиткано пла�

Уметник : Викторија Ивановасубјект : Cuisinestyle : Trational Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси,

Одговара на следниве возила : Chevrolet Tracker1989 1990 1991 1998 Фитноте : Преден Inner Geo Tracker1989 Преден Внатрешен 1990 Преде

Одговара на следниве возила : Buick Allure2010 CX 2.4 L2010 CX 3.0 L2010 CXL 3.0 L2010 CXS 3.6 LFitnote : Задното Лево И Десно, OE Опремени �

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT SET за BMW M3 2015 : Дизајнирано прилагодете ги сложени�

За дупчење во дрво, метал и пластика Секој челичен бит со голема брзина е стврднат и кален за долг животе

Кулер денови се тука повторно! Време е за слоевитост Со Качулката Од Руно На Расел Спортски и секојдневе

Уметник : Џузепе Торесубјект : Пејзаж : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галери�

Поврати, одете и додадете малку топлина со оваа faux sherpa руно јакна од Georgeорџ, удобно, удобно парче за да до

Scroll