Ново
&N Филтер За Воздух На Моторот: Високи Перформанси, Премија, Перат, Замена Филтер: 1982-МАЗДА, Е-2536

&N Филтер За Воздух На Моторот: Високи Перформанси, Премија, Перат, Замена Филтер: 1982-МАЗДА, Е-2536

Достапност: Залиха
DEN 312.32

К 1982-1984 Мазда Б2200 К&Н Филтер За Воздух На Моторот : Високи Перформанси, Премиум, Перат, Филтер За Замена : 1982-1996 МАЗДА (Б-Серија, Б2200), Е-2536 Инженерска Моќност : Најсовремените медиуми за филтрирање обезбедуваат до 50% поголем проток на воздух од филтрите за хартија за еднократна употреба за да се зголеми моќноста и забрзувањето. Затнатите или валканите филтри за воздух можат да го намалат забрзувањето на вашето возило до 10%. Лесна Инсталација : Претходно подмачкана и подготвена да падне во вашата фабричка воздушна кутија. Една од најлесните и најисплатливите надградби за вашето возило за брзи придобивки од перформансите. Заштедува Пари : к&Н филтрите за замена на воздухот со висок проток ќе ви заштедат 250 долари во текот на 10 години со избегнување на филтри за еднократна употреба. Еко-Пријателски : Користењето производ што може да се пере, еднократно помага да се намали отпадот од замена. Филтерот К&Н ќе трае подолго од 10 филтри за еднократна употреба. Заштита од светска Класа : Поместување на границите на заштитата на моторот со заштита на вашиот мотор од штетни загадувачи. Дизајн со ниско Одржување : 50.000 милји пред првото чистење под нормални услови за возење на автопат. Висок Квалитет . Тестирана трка : Официјалниот Филтер За Воздух на НАСКАР. Доверлив на тркачката патека-направен за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата

DEC Direct Fit C.A.R.B Компаниран каталитички конвертор 50 државни легални каталитички конвертори се квалитет на

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Одмор на пупка со вкус на тропикели за мали непцели со ананас и банана на одборот, плус омега3 спакувани �

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Уметник : ennенифер Голдбергерсјубјект : Апстракт Стил : Индустриски прооден тип : галеријаобвиткано плат

Оваа прекрасна апстрактна уметност на платно од сиво платно се печати со употреба на највисок квалитет

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Крајбрежниот накит Машки лазис лазули камен со оникс и магнетна нараквица за истегнување на мастит (8мм)

Оваа исечена тексас јакна со џебови никогаш не излегува од стил! Со контрастно бело шиење низ целиот све

Палучете ги салите и вратите во празничен дух со време на празник 20инчен мрежен венец Овој декоративен �

Scroll