Ново
Американски клуб Кеннел реверзибилен сад за ладење на миленичиња, зелена шепа и коска, xxl, 40 x28

Американски клуб Кеннел реверзибилен сад за ладење на миленичиња, зелена шепа и коска, xxl, 40 x28

Достапност: Залиха
DEN 478.08

Времето станува жешко? Не го пот тоа! Со ладењето за миленичиња од американскиот Кеннел Клуб, можете да му помогнете на вашето домашно милениче да остане кул и пријатно, без батерии или потребни ладење! Користете го во вашиот дом, или поставете го надвор за да го задржите вашето домашно милениче удобно додека тие се придружуваат на семејството BBQ. Плус, неговиот компактен, лесен дизајн го прави преносен и одличен за патувањето летни патувања може да добие многу, многу поладно! Лизгајте го во гајба, одгледувачница или куќа за кучиња и гледајте како вашиот пал ужива во освежувачката, ладна температура. Што е најважно, тоа е направено од нетоксичен гел за ладење со течност, па затоа е тотално безбедно за вашиот пал да се забива. Со повеќекратни големини на располагање, секое домашно милениче може да го задржи своето кул ова лето - и цела година! Дизајниран за намалување на телесната температура, така што можете да помогнете да се спречи болест поврзана со топлина или непријатност. Американскиот подлога за ладење на Кеннел Клуб е 100% безбедна за животни, возрасни и деца, еколошки во топли летни денови за да ги спречи кучињата да се прегреваат, топлинскиот стрес и дехидрираноста, особено сениорските батерии Pet SNO или потребна ладење, PAD ќе се наполни по 16-20 минути на не-употреба, што го прави ако е добро да се патува, лесен и портресен, многу издржлив материјал, отпорен на вода и отпорна на солза за чистење, реверзибилна и повторна употреба : 40 "x28".

Карактеристики

Производи во категоријата

Каролини Богатства VHA3011 MAT Ahoy Matey Наутички Граничен Коли Врата Мат, Внатрешен Тепих или Отворено Добредо�

Градина гледа како никој друг Како и да скокаат нагоре и надолу, TP Toys Spiro Spin Cyclone Seesaw ротира со брзина на „

Изработено од стакло со врвно калено, овој ултратенки заштитник на екранот обезбедува максимална зашти

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Врем�

Со удобно седиште на отворено, единственото нешто што недостасува е уште поудобна перница Перницата за

CRC K&W Транс X Автоматскиот Менувач SlipStop & Leak Fix може да се додава секој пат кога ќе се смени tran течноста ок�

Флипфлопот На Вионскиот Бран за мажи е бестселер на сите времиња со меки, обложени горни дрес и најлонмр

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како �

Епл iphone 6 / 6s плус реико вистинска кожа случај Премиум вистинската кожна кожа беше обработена преку инте�

Иновативното инженерство, технологијата на производство и контролата на квалитетот гарантираат Дека р

Делови И Додатоци за возила најлесниот капак на креветот на камионот штотуку стана полесен...

Колекцијата Дурам ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските

Нека?и дајте му извик на човекот?најдобар пријател Големиот Костим За Кучиња за Возрасни е разигран изб�

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум појавување на коверти Овие кар�

Честопати пристигнувате во вашата канцеларија, дома, на состанок или на друго место и ви е тешко да посе�

Хаги Едноставно Чистите Марамчиња За Бебиња Без Мирис Се одлично решение за носење со вас каде и да земе

За дупчење во дрво, метал и пластика Секој челичен бит со голема брзина е стврднат и кален за долг животе

Чекор во сезоната на сандали со свеж стил од лажичка Антички инспирирани со елементи од моментот, овие г

Додадете малку луксуз во вашето секојдневно лежење! Кадифен велур поставата и амортизирани влошки од м�

Пар Викторија? Дизајнерски изглед со совпаѓање на двојниот лак со Big Rhinestone во предниот дел, нуди комбина�

Поставете го расположението за тотална релаксација во овие шорцеви за залив на Halgler Moon Moon Moon Донесете го

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

Со безвременски дизајн и солидна ткаенина, нашата наградувана патека Кабриолет Пант е јасен омилен кли�

ДЕА А6579 Купувачи Водич : (референцата подолу е нецелосна Ве молиме проверете овој дел одговара на вашето

Класик оди секси благодарение на незапирливиот стил на поло фустан на Маден Cујорк Мека и истегната, ово

Инспиративни цвеќиња со двојно слој, направени со прецизно исечено кристал од розова кутија Xmasdoublebangleadug

Украсете го и персонализирајте го вашиот дом со перници што отелотворуваат боја и стил Едноставно Дејз�

Оваа оригинална дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори ДЕЛОВ�

Scroll