Ново
Тусон Џејла Традиционална Машина За Перење Област Килим, 6' 6 ' Круг, Сива Слонова Коска

Тусон Џејла Традиционална Машина За Перење Област Килим, 6' 6 ' Круг, Сива Слонова Коска

Достапност: Залиха
DEN 5727.68

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекцијата На Тепих од тусон Потресена Машина За Перење Килими Стил и високи перформанси го истакнуваат брилијантниот дизајн на Колекцијата Килими Тусон. Разноврсна, машина што може да се пере и направена да застане убаво во секој простор, тусон е моќна моќност користејќи издржливи синтетички предива и нелизгачка подлога за удобност-меко чувство под нозете и амортизирана стабилност на која било површина. Боја : Сива/Слонова Коска. Големина : 6' х 6 ' Круг. Моќта Се Појави Во Кина. Висина на купот : 0.16 во. 100% Полиестер. Подлога со латекс-Отпорна на Лизгање. Машина За Перење. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Достапно во повеќе големини. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дали сте одбрале совршена костум за животни за Ноќта на вештерките, но сепак ви требаат додатоци? На ово�

Совет за стил : Кога се подготвувате за јасна, кул сезона, мора да имате надворешна облека што е помалку г

Реноар Машки тен и црна глен карирана волна мешавина од волна со отстранлив биб, постава : целосно наред�

Кул и убави денови на есен, краткиот ракав на Слободен склопување ќе биде најдобриот избор на денот...

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

Вашата ќерка ќе го сака овој сет на здолништа со симпатични приврзаници! Графикот "без одмор за прекрасн

Направете ја да се чувствува како принцеза со овој кралица Миабела Хало гроздобер невестински сет...

Лесен и разноврсен не можете да тргнете наопаку во резервоарот за тунични туники во атлетските работи..

Обезбедете ја неговата удобност низ студената сезона во оваа топла јакна од „Wonder Nation“ во која има лесн�

Зарија е сè за фаќање на минималистичкиот тренд на сандали што се случува на голем начин Оваа елеганциј�

Создадете интимна ќош во вашиот двор, градина или внатрешен двор со овој шармантен бар сет Одликувајќи �

Уметник : Силвија Василевасубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвитка

Луксузното занаетчиство се комбинира со софистициран стил во цврстите обоени дизајни на колекцијата Б�

Лесно подгответе се со Шекспир, фатете повеќе рибини панчиња и ролна комбо, 1 парче Вклучува шипка, ролна

Шлемот Boneshieldz H31 G е направен за заштита за време на лизгање, велосипедизам, скејтбординг и други активно�

Го сакам мојот МТВ Нејзината облека ќе биде во совршена хармонија кога ќе се лизне на нејзината графичк�

Тема : Пејзаж за пејзаж : Современа проток Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна у�

Уметник : Гери Перлоусјубјект : Пејзаж апестит : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметничк

Scroll