Ново
Грејач за индукција на табела со табела

Грејач за индукција на табела со табела

Достапност: Залиха
DEN 2.00

Вратете ја вашата област за внатрешен двор оваа сезона со грејачот на индукција на таблети. Совршен спој на траен нерѓосувачки челик и запален пламен, додава часови удобност и радост на вашето искуство со јадење на отворено. Нашиот патентиран систем за греење го зголемува протокот на воздух околу целосниот пламен од врвот, обезбедувајќи оптимална топлина. Прилагодете ги поставките по ваш вкус, седнете и опуштете се. Грејач на табела со табела : 10 K BTU излез на топлина. База од не'рѓосувачки челик. Подигнат од резервоарот за пропан од 1 lb (продадено одделно). Се монтира низ постојната дупка за чадор. 1-годишна гаранција. Димензии : 16,54 "L x 16.54" W x 31,5 "H, тежи 11 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Шлемот Boneshieldz H31 G е направен за заштита за време на лизгање, велосипедизам, скејтбординг и други активно�

Дизајнирано во убави отпечатоци и цврсти материи со лесно вклопување, точно е за училишните денови, вик�

Тоа е натпревар! Не се поставуваат непрекинато на врвот на резервоарот и шорцевите на границите го одрж�

Altiplano II Premium Framed Canvas подготвено да се обеси Премиум рака испружено врамено платно создадено за да трае...

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистинска бела кубна цирконија и сребро За разл�

Реноар Машки тен и црна глен карирана волна мешавина од волна со отстранлив биб, постава : целосно наред�

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Измешајте ги и одговарајте на мета и џемпер со удобни џогери за него од страна на Гаранималс Совршен за �

Длабоко синопремиум врамена печати врамена ладна притиснато хартија печатење со супериорна рамка за д�

Уметник : Грејс Попсобјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано пла

Уметник : Lantern Press Subject : Animalstyle : Modern & Modern и современа проповед Тип : Галеријаобвиткано платно Арттис Подго

Touring Touring Touring Touring Touring Touring Touring Cumho SolKH16 обезбедува јасен управувачки одговор со извонредна удобност за в

Дали сте одбрале совршена костум за животни за Ноќта на вештерките, но сепак ви требаат додатоци? На ово�

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Уметник : Силвија Василевасубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвитка

Направете ја да се чувствува како принцеза со овој кралица Миабела Хало гроздобер невестински сет Изра�

Ако барате уникатен додаток за забава, одберете го овој класичен миабела бисер и бел прстен за кросовер

Scroll