Ново
Honeywell Honeywell HCM- Пермафреш Кул навлажнувач за влага

Honeywell Honeywell HCM- Пермафреш Кул навлажнувач за влага

Достапност: Залиха
DEN 551.52

Кул влажниот овлажнител има постојан филтер за перење и технологија за тивка грижа која е до 20 проценти потивок од слични модели. Овластувачот работи до 24 часа на едно полнење и покрива просторија со средна големина до 1400 квадратни метри. Дизајнот вклучува три нивоа на излез на влага; Осветлен, тивок, смирувачки прозорец за водопади; и прилагодлива контрола на влажноста. Овластувачот е лесен за чистење, носење и пополнување. Honeywell Honeywell HCM-800 Permafresh Кул влага навлажнувач Покриеност : 1400 квадратни. ft . Покриеност : 1400 квадратни. ft . Земја на потекло : Кина. Рециклирано : Бр. Рециклирана содржина : 0%. Отпад од пост-потрошувач% : 0%. Потребно е собрание : Бр. Земја на потекло : Кина. Време на трчање : 24 часа. Боја на производот : Бела.

Карактеристики

Производи во категоријата

Таписерија е совршен начин да се украси кој било простор! Овие уметнички парчиња се токму она што ви тре�

Трговската марка Моника Флота "Латентен мост " Уметноста е направена од акрилик за издржливост и има сов

Класичната цврста боја е едноставна и лесна за совпаѓање, погодна за секојдневен обичен изглед...

Модете го вашиот отворен простор со безвременски изглед кој исто така обезбедува исклучителна разновр�

Ова ќебе беше отпечатено Thummprintz Вие глупости птици Норма Корал Флеј Флеј, 30 "x 40" : Убава уметност од Дилн Р

Надвор од вашиот секојдневен резервоар, овие воздушни и лесни резервоари за памук без ракави од пионерс

БернатБаргело предиво Ова предиво е одлично за следење на трендот на лесни марами Тонот на тонот разнов

Наутички јазли, е вешто изработено модерно и современо уметничко дело од вистински уметници...

Лизгајте ги овие слајдови на градиенти од Foco на денот на играта за да додадете дополнителен елемент на т

Уметник : Izidor Gasperlinsubject : Architecturestyle : Miproduct Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за обесено, ум

Уметник : Craig Snodgrasssubject : Graphic Illustration Style : Современа трговска марка ликовна уметност „Чувајте мирна и капк

LG 22 MB35 PU I 22 "LED LCD монитор 16 : 9 5 ms 1920 x 1080 16,7 милиони бои 250 NIT 5 000 000 : 1 Full HD звучници DVI VGA USB 25 W црно Енерг

Атлетик за мажи на Wrangler Fist Fist Peady Jeans се совршени за момчето во движење Деталите за дизајнот вклучуваат џ�

Мистична песочна црна завршница со чиста рамна стаклена сенка, додава елегантен и модерен изглед во ваш

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како �

Бескрајни вртења се очекуваат со овој суперслаб резервоар фустан со 2 пакувања инспирирани од Моана! Ко�

Лесно вклучено, лесно како и возрасниот крокбенд, детската верзија нуди неверојатна удобност и поддршк�

Уметник : Beata Czyzowska Young Subject : Panderscape Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Уметник : портфолија на диви јаболка : Типографија Стил : Модерен Farmhouse Product Тип : Галерија обвиткано плат�

Scroll