Ново
Професионални организатори на кабинетите организатори на кабинети, хромирана жица, лизгање, извлечете корпа за складирање на ормани, 20,3 *17.3 *5.3

Професионални организатори на кабинетите организатори на кабинети, хромирана жица, лизгање, извлечете корпа за складирање на

Достапност: Залиха
DEN 3.33

Функција : Лесно извлечете ја пристапноста за сите предмети во вашата кујна, оставата, чајната кујна и орманите за перење. Ексклузивно заштеда на простор за заштеда на простор со низок профил го олеснува пристапот, така што е совршен за сите плакари, под складирање на мијалник и како решетка за садови и тави. Професионално дизајниран со комерцијален квалитет на челик и хромирана конструкција. Спецификација : Материјал : Капацитет за оптеретување на метални метали : Макс. Големина од 20 кг : 1. 10.4 "*17.3 "*5.3 "се вклопува во 13,8 " Кабинет за ширина. 2. 12.4 "*17.3 "*5.3 "се вклопува во кабинетот за ширина од 15,7 ". 3. 16.4 "*17.3 "*5.3 "се вклопува во ширина на кабинетот во 19,7". 4. 20.3 "*17.3 "*5.3 "се вклопува во 23,6 " ширина на кабинетот. Пакетот вклучува : 1*Drienter 2*амортизација на железницата 12*Завртка лесно ја вади пристапноста. Ексклузивно заштеда на простор за заштеда на простор со низок профил. Професионално дизајниран со челик за комерцијален квалитет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Шлемот Boneshieldz H31 G е направен за заштита за време на лизгање, велосипедизам, скејтбординг и други активно�

Облечете ја вашата гардероба За Кардинали Во Arзона малку со Оваа Доблест Еко Пике Ботанички Принт Поло �

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Менс Стојат Јака Врвот Повик Трчање Секојдневен Костумкарактеристики : € Материјал●изработен е од доб

Обичните обични женски врвови СО Долги Ракави БРКЕВИ СЕ совршени за секоја пригода.Совршен за шопинг,со

Оваа класична ноќница од тајни богатства ќе биде елегантен додаток на вашата гардероба за облека за спи

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Карневалот Кул Макс Долна Жица Спортски Градник (604) Овој спортски градник со високи перформанси што диш

Опис на фаровите : 9005 HB3 + 9006 HB4 (Долг Зрак И Средно светло) Модел На Извор на светлина : супер посветла Cob Chip

Altiplano II Premium Framed Canvas подготвено да се обеси Премиум рака испружено врамено платно создадено за да трае...

Луксузна Заштита На Подот Од Кожа од Стп Точна прилагодена подна подлога За хонда ЦРВ 2012.2013.2014.2015 Прилаг�

Touring Touring Touring Touring Touring Touring Touring Cumho SolKH16 обезбедува јасен управувачки одговор со извонредна удобност за в

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Брисонет, Дафне 15х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музејски Уметнички Принт Со Наслов Деликатно М�

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Scroll