Ново
Комплет За Држач За Држач За Огревно Дрво На Отворено,Држач За Складирање Дрво За Огревно Дрво-Прилагодлив На Која Било Должина

Комплет За Држач За Држач За Огревно Дрво На Отворено,Држач За Складирање Дрво За Огревно Дрво-Прилагодлив На Која Било Должина

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Опис На Производот. Мофез Огревно Дрво Решетката Опис. Оној што мора да го имате! . Прилагодете Ја Големината на Вашата Решетка за Дневник . Можете да ја прилагодите големината на решетката со таблите врз основа на количината на дрво што сакате да ја чувате. Одржувањето на огревното дрво покачено може да спречи гнездење на многу видови инсекти во дрвото. Квалитетната решетка за огревно дрво мофез ќе го држи вашето огревно дрво и ќе го одржува суво додека не сте подготвени да го користите. Одржување на вашиот двор организиран.Дајте уреден дом. Тежок Челик. Има завршница во црн прав што се пече за издржливост и отпорност на временските услови. Носителот на дневникот е лесен за составување. чекор 1 . Лизнете ги долните 2х4 во заградите. чекор 2 . Лизнете ја поддршката нагоре 2х4 во заградите. чекор 3 . Затегнете ги со дрвени завртки.(Не доаѓаат со завртки). Готово . Заврши за 3 минути. Чувајте го огревното дрво покачено. Држете го огревното дрво и чувајте го суво! Надворешна Решетка за Складирање На Огревно Дрво 2х4 Надворешна Решетка за Складирање На Огревно Дрво 2х4 Надворешна Решетка за Складирање На Огревно Дрво 2х4 Надворешна Решетка за Складирање На Огревно Дрво 2х4 Надворешна Решетка за Складирање На Огревно Дрво 2х4 Боја Зелена Темно Сина Сива Црна Црна Дебелина 14га челична плоча 14га ЧЕЛИЧНА плоча 14га ЧЕЛИЧНА плоча 14ГА челична плоча 14ga челична плоча материјал за Завртки обоени Цинк Обложени Со Железо Цинк Обложени Со Железо цинк Обоени Со Железо Цинк Обложени Со Железо Црни Фосфатни Завртки одговараат На Димензии на дрво 2x4 2x4 2x4 2x4 2x4 2x4 2x4 Што Добивате Пар загради За Огревно Дрво со Дрвени Завртки,13.2" *3.7"*6". (Граѓа не се вклучени). ТЕШКИ ДРЖАЧ Изработени Од цврста челична плоча 14 GA, без остри агли, заварите се рамномерни и изгледаат во целина,генерално добро произведени. Рѓа ДОКАЗ Обложена со електростатска боја обложена со прав што му дава дополнителен слој на заштита од елементите во споредба со суровото железо. ПРИЛАГОДЕТЕ ГОЛЕМИНИ загради дозволени за персонализирани намалувања на димензиите на таблата, ова ви овозможува да прилагодите колку сакате да биде вашата решетка.Ставете неколку огнени шуми во куќата во близина на јамата за пожар или чувајте неколку снопови дрво во градината.Имаш избор. ОДВОДНИТЕ ДУПКИ на долниот ред имаат претходно дупчени дупки во случај да влезе вода внатре, што предизвикува гниење на дрвото.

Карактеристики

Производи во категоријата

Добијте задебелен и убав изглед со овој живописен миабела перидот со 2 парчиња солити за приврзоци и обе

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Уметник : Пол Ендруссубјект : Пејзаж апестит : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички �

Daydream in Color and Spark Creativity со детска облека Crayola® Меките и пријатни ткаенини во комбинација со магијата на им�

Симпатична половината инспирирана од хартија, ги истакнува овие панталони за влечење од гаранимали...

Уметник : Vision Studio Subject : Floral Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подгот

Wantе сакате да излезете на градот во ова гроздобер инспирирано здолниште со тексас со висок пораст од Ли.

Овој лесен теписки резервоар за печатење на бебиња е супер мек и е изработен од органска мешавина од пам

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Бидете модна икона на вашата забава со овој прекрасен миабела аметист танзанит и дијамантски акцент ор�

Кола за кратки ракави за кратки ракави на Wrangler, направена за да се движите кога уживате во одличното отв�

Симпатична и празнична за Божиќ! Овој празничен џемпер од Wonder Nation е шарен додаток на зимската облека на �

Овде воведете ги инспирациите Вејверли 100 % ткаенина од памучна патка, со дизајн на шема на песок од текс�

Womenенски шармантна инспиративна нараквица со црвен тон со розова кутија цврст не'рѓосувачки челик Отво�

Трансформирајте го вашиот кауч со овој Designer Luxury Фрла перница во златен лист Ткаенината на оваа трендовс

Камден Рок Даглас нуди неспоредлива удобност во логорот на кое било место Синтетички горе со постава за

Колекцијата Constantia има привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благ�

Вратете ја вашата област за внатрешен двор оваа сезона со грејачот на индукција на таблети...

Scroll