Ново
Стол за игри со подови, детски кат тросед со прилагодување на потпирачот за грб, подот за дете за дете, подлога за поддршка на задниот дел од подот, амортизирано седи

Стол за игри со подови, детски кат тросед со прилагодување на потпирачот за грб, подот за дете за дете, подлога за поддршка

Достапност: Залиха
DEN 2387.04

Функција : 1. Прилагодете го потпирачот за грб на различни агли2. Материјали за квалитет на премиум3. Цврста челична рамка4. Совршено за сите простори за живеење5. Опис на убав стил : Боја : кафеава/сина/црнаматеријал : изработена од полиестер и висока еластичност пена за димензии (инч) : 21,65 "l x 20,87 " W x 20,87 "HADFULABLE Backtrest : 5 прилагодување на аголотМаксМакс Тежина на тежината : 176 lbs ( Потребно е собрание од 80 кг) : Не е потребно склопување информации : 23 '' L * 21 '' W * 11 '' H 15.43 стол за игри на подови, детски кат тросед со прилагодување на потпирачот за грб, подот Мрзлива столица за читање, гледање, дневна соба за лежење (морнарица).

Карактеристики

Производи во категоријата

Предноста На ДР Браун Цуцла е дизајнирана имајќи го предвид прифаќањето на бебето Предноста Цуцла е цел

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Врем�

Торбата Со Работи на коглан е идеална за кампување со автомобил, патувања во кабината и складирање опре�

НАЈГОЛЕМИОТ ТРЕНД оваа ГОДИНА : ФИЏЕТ ПОПЕР!! Овој Џо Џо СИВА Виножито Лак Фиџет Попер е одлична сензорна

Спортската Атлетска Сандала Бурк ВТОРИ Од Северната Страна ги има сите карактеристики / удобност и прид

Ова огледало на вратата е дизајнирано да изгледа, одговара и функционира како оригиналното склопување �

Чувајте го вашето домашно милениче безбедно и стилски со оваа јака Петмате Доскоцил Ко...

Бушвакер солиден, иконски ракети на браникот во џебен стил овозможуваат поголема покриеност на гумите �

ФИЛИПС ЛЕР (диода што емитува светлина) гроздобер 60ВАТИ ST19 директно спирално влакно затемнета сијалица

КРПИТЕ ЗА Садови DII се задолжителна кујна неопходна за секое домаќинство Крпите за садови доаѓаат во ко�

Жени Секси Чипка Шиење Камизола ВВратот Предна Кука И Око Прашка Елек Летни Шпагети Ремен Корсет Резерв

Scroll