Ново
Бренд - тенки чисти сврзувачки елементи

Бренд - тенки чисти сврзувачки елементи

Достапност: Залиха
DEN 2.67

Брендот Velcro Тенки чисти сврзувачки елементи се меша во стакло или пластични површини за беспрекорен изглед. Не е неопходно совпаѓање на бојата и тие се отпорни на вода за внатрешна и надворешна употреба. Прицврстувачите за мини големина се погодно со големина за работни места за изработка на хартија, како што се правење картички, белешки за книги и забави. Подобри перформанси и издржливост од другите сврзувачки елементи за кука и јамка. Совршена алатка за организација низ домот, продавницата, гаражата, училницата, канцеларијата и многу повеќе! Училишните материјали за наставниците ги прицврстуваат етикетите, прицврстете предмети на клупи и постери на wallsидови. Повеќенаменска - идеален за организација околу домот, продавницата, гаражата, училницата и канцеларијата; Прицврстете ги знаците и висат лесни украси; придржувајте се на планерите и фотографиите на wallsидовите на кабините; Додадете ознаки за цени на полиците. Погодно за мазни површини - Тенките чисти сврзувачки елементи се придржуваат кон најзначајните површини; има силно лепило за организирање дома, училиште или канцеларија; Не е потребно шиење, лепење или пеглање; Низок профил, јасен и дискретен за да се меша со кој било декор. Силно и безбедно држење - создава долготрајна врска што лесно се применува на wallsидовите, стаклото, плочката, пластиката, металот и дрвото - идеално за секојдневна употреба - можностите се бесконечни. Притиснете и поставете квадрати - едноставни за употреба на квадрати пред исечени, само чиста површина, излупете ја заштитната поддршка и цврсто притиснете на површината; Оставете лепило обврзница да постави 15 минути за да постигне целосна сила.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уметнички рачно изработени од занаетчии во Индија, овој килим отелотворува класичен персиски дизајн...

10 парчиња Налепница За Ѕидни Плочки Налепница За Ѕид, Налепница За Подот, Бања За Кујна Тип 5спецификаци�

Уметник : Шеила Голденсубјект : Флоралстајл : Модерен и современо производ Тип : Галерија обвиткано плат�

Кул и симпатична резервоар за тенк за момчиња се тука од Гаранималс Измешајте и совпаѓајте се со негови�

Excaliber PC им обезбедува на компјутерите прилагодени ажурирани конфигурации Ако компјутерот има измени ка

Оваа смешна, но сепак симпатична графичка џемпер е забавна и супер удобна Спарете го ова со вашите омиле

Whirly, Twirly и толку многу забавен, начин за славење на здолништето на мрежи е тој незапирлив стил што додава

Материјал : 92% ПОЛИЕСТЕР+8% СПАНДЕКС Еластично затворање Машинско Перење ВРВ : Растегливо меко удобно вит

Постигнувајќи безвременски тренд што ќе одговара и на вашите простории во затворен и на отворено, колек

Уметник : Sue Jachimiec Subject : Abstract Style : Industrial Product Тип : галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за ви�

Делови на Бек / Арнли ги исполнуваат Странските таблички на Име на ОЕ за форма, вклопување и функција...

Ова убаво парче Божиќно деко од Викерман сигурно ќе ја направи вашата сезона светла Без разлика дали то�

Кинг PKBDT диктивиран преносен грејач на единицата е конструиран за да ги задржи барањата на ригоро на раб

Овој принт пристигнува подготвен да се дружи со сертификат за автентичност и потпис на уметникот од пре

Спецификации : елегантниот цвет клип може да се примени како клип за коса или брош за користење.Практичн

Чувајте ги сите ваши потреби при рака со времето и Tru Women Call Me Me во секое време на паричникот на Crossbody...

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Краткиот опис не е достапен вклучува два ќебе за спиење 100% поли микрофлеце Отворање на предниот патент �

Живописен и привлечен класичен адирондак трем стол за лулка Уживајте во бескрајните часови надвор од в�

Metz, Andi 15x15 Златно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов Акварел Бибер II.�

● Стил : Секојдневен● Должина На Ракавот : Долг Ракав● Тип На Јака : Тркалезен Врат● Должина На Фустан :

Заштедете уште повеќе со нашиот сет од 3 касети за повторно воспоставување Овој сет вклучува 3 флуоресце

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола С

DFC ротор на сопирачката Динамичка 60031142 DFC роторот на сопирачката се вклопува Изберете : 20102013 BMW X5 x5 xdrive35d 20

Подгответе се за празнична сезона полна со авантура кога ќе го прикажете овој сет од три украси за новог

Scroll