Ново
Умбра Удри Јадење Сушење Мат

Умбра Удри Јадење Сушење Мат

Достапност: Залиха
DEN 1.00

Удри е иновативно решение за брзо и лесно сушење садови. Неговиот разноврсен дизајн комбинира решетка за садови, прибор за прибор, држач за матични садови и подлога за сушење што може да се пере во машина. Оваа лесна за употреба решетка за садови држи 18 чинии, што го олеснува и брзо сушење на садовите. Изградена од издржлив полипропилен, лесната подлога од микрофибер апсорбира вода од садовите за сушење, истовремено заштитувајќи ги работните површини од гребење и акумулација на вода. Удри е оптимален кога се користи, а кога не е во мирување, компактно се преклопува за да се чува во шкафовите и да ја остави вашата контра неред-бесплатно. Решението за сушење за заштеда на простор обезбедува складирање и организација, истовремено дејствувајќи како функционален механизам за сушење. Патент ВО Очекување НА РЕШЕТКАТА ЗА СУШЕЊЕ САДОВИ И ПОДЛОГАТА ВО ЕДНО : Удри комбинира решетка за сушење садови и подлога за сушење садови во едно за да можете уредно да ги редите и организирате садовите, чашите, приборот за јадење, тенџерињата, тавите и многу повеќе, овозможувајќи им да се исушат на воздух додека продолжувате со денот. СУПЕР-АБСОРБЕНТА МИКРОФИБЕР МАТ : совршена мешавина на форма и функција, микрофибер мат На Удри апсорбира вода од садови за сушење, а во исто време го штити вашиот контра-врв од гребнатини и акумулација на вода. Мат е машина за перење. ОТСТРАНЛИВ ПОСЛУЖАВНИК ЗА РЕШЕТКИ ЗА САДОВИ : Разноврсна и издржлива, обликуваната пластика (без бпа) фиока за одводнување садови може лесно да се обезбеди или отстрани и е безбедна за миење садови (само горната решетка) за лесно чистење. НАБОРИ ЗА ЛЕСНО, КОМПАКТНО СКЛАДИРАЊЕ : кога не се користи, Удри погодно се преклопува за компактно складирање во фиока или шкаф, оставајќи го вашиот контра-врв без неред. 5-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА НА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Купувајте со доверба знаејќи дека сите Производи На Умбра се поддржани од 5-Годишна Гаранција На Производителот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Овој комплет вклучува Врвен Јаглероден Чешел За Задевање Отпорен На Топлина, Кој Е антистатички, лесен,

Каролини Богатства ББ7761ГФ Мини Минијатурни Свиња Зелено Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Мини М

Неколку прстени позлатен инкрустиран цирконски прстен класичен накит карактеристика : Избрани метали �

Малку флертувачки и тотално шик, овој женски фит и одблесок фустан од Белата Марка додава забава во ваши

Подгответе се за празнична сезона полна со авантура кога ќе го прикажете овој сет од три украси за новог

Елос Женско Копче Без РакавиПредна Ленена Мешавина Кошула .Ветровито, леснонега ленмешавина копчетона�

Глазура, Бела, Цевка 4.25 Мл Користете со совети за украсување Колач За Торта Прашања На Потрошувачите : 1877

Влезен напон на инверторот за напојување на Jensen DCToAC : 12 V DC Излезен напон : 115 V AC Влезен напон : 12 V DC...

2 парчиња Девојки Есенски Тренерки, Пуловер Со Долг Ракав + Еластични Долги Панталони за Деца Големина Ш�

Едноставен Фустан Со Долги Ракави Диносаурус Кратки Девојки Принцеза Бебе Цртан Филм Облека Доенчиња Ф

Мек, добредојден ефект е создаден со нежни неутрални тонови на топла земја од слонова коска во овој неве

Компанијата за играчки њуРеј Лимитед е компанија со седиште во Хонг Конг, специјализирана за дизајн и п�

Карактеристики : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Ултра отпорен на Удари и двоен дизајн против лизгање Из�

Брендот Velcro Тенки чисти сврзувачки елементи се меша во стакло или пластични површини за беспрекорен из�

Поглед со висок агол на Печатење На Постер Од Розова Опашка Од Бобра (22 х 27) ќе го направи совршениот дода

Овој вентилатор за ладење што се преклопува е дизајниран со јаже, што ви овозможува да го закачите на вр�

ДАЕТИРОС Удобност Рамно дно Велур Кратки Чизми Зимски Рамен Кожен Ремен Тока Велур Патент Кружен Прст Ч

Женска Мода Секојдневен Градиент Печатени VВратот Краток Ракав Лабава Маица Блузи ве Молиме проверете �

АМС ЕМИЛИ1 модна мала потпетица на пета на сандали со мазга со детали за шушкање е достапна во прав сина,

Овој уникатен гума за гуми црна циркониум прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо�

Опис На Производот Мофез Огревно Дрво Решетката Опис Оној што мора да го имате! Прилагодете Ја Големина�

Опис : Детална изработка на овој велосипед иглички и пружини, површината е мазна, по галванизација и обр�

Овој топчест спој на суспензија е прецизно дизајниран и ригорозно тестиран за да обезбеди сигурна заме�

Карактеристики 1 Изработен од нерѓосувачки челик, кој е против ' рѓа, антикорозивен и издржлив...

Големина : големина На Рамка : ; големина На Слика : Класификација : Квадратна рамка за фотографии : Тради�

Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики на крунатаМатеријал : легура На Цинк + кристал + Украс За Коса од крис

Scroll