Ново
Сончање Мода Деца Бебе Девојки Облека Карирани Надвор Рамо Издувам Ракав Маици+СТП Кожа Панталони Black Поставува Црна 4 Години

Сончање Мода Деца Бебе Девојки Облека Карирани Надвор Рамо Издувам Ракав Маици+СТП Кожа Панталони Black Поставува Црна 4 Години

Достапност: Залиха
DEN 2.00

2 парчиња Девојки Есенски Тренерки, Пуловер Со Долг Ракав + Еластични Долги Панталони за Деца. Големина Шема : . Големина (см) . 90 Врвови Должина : 35 Биста : 53 Панталони Должина : 49 Возраст : 2-3 Години. 100 Врвови Должина : 38 Биста : 56 Панталони Должина : 52 Возраст : 3-4 Години. 110 Врвови Должина : 41 Биста : 59 Панталони Должина : 55 Возраст : 4-5 Години. 120 Врвови Должина : 45 Биста : 63 Панталони Должина : 58 Возраст : 5-6 Години. 130 Врвови Должина : 49 Биста : 67 Панталони Должина : 62 Возраст : 6-7 Години. Големина (инч). 90 Врвови Должина : 13.78 Биста : 20.87 Панталони Должина : 19.29 Возраст : 2-3 Години. 100 Врвови Должина : 14.96 Биста : 22.05 Панталони Должина : 20.47 Возраст : 3-4 Години. 110 Врвови Должина : 16.14 Биста : 23.23 Панталони Должина : 21.65 Возраст : 4-5 Години. 120 Врвови Должина : 17.72 Биста : 24.80 Панталони Должина : 22.83 Возраст : 5-6 Години. 130 Врвови Должина : 19.29 Биста : 26.38 Панталони Должина : 24.41 Возраст : 6-7 Години. Спецификација . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Полиестер. Боја : Црна. Шема : Пес Заб. Стил : Секојдневен. Јака : Круг . Должина На Ракавот : Долго. Големина : 90/100/110/120/130. Применлив Пол : Девојки. Применлива Возраст : 2-7 Години. Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Простор. Содржина На Пакетот. 1 х Врвови. 1 х панталони. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3. Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : полиестерска ткаенина, овој комплет панталони е мек и пријателски за кожата, дише и апсорбира пот, удобен за носење, може да се пере во машина. КАРАКТЕРИСТИКИ : тркалезна јака со тркалезна јака со долги ракави, еластични панталони за половината со цврста боја, слободно време и прекрасно. ПРИЛИКИ : овој комплет панталони за девојки е убав за пролет, aut, секојдневен живот, спорт, дом, патување за одмор, излет, пикник, забавен парк, игралиште итн. ПЕТ ГОЛЕМИНА : 2-3 години/3-4 години/ 4-5 години/ 5-6 години/ 6-7 години, погоден за мали девојчиња. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. ПАКУВАЊЕ СОДРЖИНА : 1 х блуза, 1 х панталони. Доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не.

Карактеристики

Производи во категоријата

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална wallидна уметност со бел к�

Леа е џакард Громет панел е дизајниран да работи со кој било декор Овој панел виси од прекрасни стилски �

Реномираните Скајлини на истакнатите меѓународни градови се симболични за најголемите идеи на човекот

Овие удобни панталони панталони се толку лесни за носење, ќе ги сакате во секоја боја! Одликувајќи се со

Стилот го направи лесен Овој сет на две парчиња граници се одликува со исклучен рак на рамената на рамен

Останете топло во текот на денот со Овој Збор На Кливленд Гардијан Заштитете Ја Хаубата Со Целосен Пате�

Дајте му на вашата кожа победа со ова секој маж Jackек Седарвуд Комплет за тело Овој комплет ги вклучува с�

Пикствите фарми зеленчук за супа е брз и лесен начин да се направи овој омилен рецепт Нашата комбинациј�

Womenенски шармантна инспиративна нараквица со црвен тон со розова кутија цврст не'рѓосувачки челик Отво�

Овие Brinley Co Womenенски патент удобност се вклопуваат во класичните пумпи ќе изгледаат полирани од ден до н�

Catунгла мачки, дел од колекцијата „Верн Јип“ од СКЛ дома Оваа соработка со славниот дизајнер на ентерие

LVE екстремните обвивки за крв се уште од најкул дизајн Завитките се во должина од седум инчи, секоја паке

Додадете допир на стил во вашиот дом со декоративната шипка за завеса за прозорецот Глендејл од Кени За�

Wantе сакате да излезете на градот во ова гроздобер инспирирано здолниште со тексас со висок пораст од Ли.

Извонреден килим со современа област дефиниран со блокирање на бои и нагласено со мотив на кругот Оваа �

Уметник : Пекара во боја на пекари : животни Стил : Современа Производ Тип : Сребрена рамка, бела матка, ак�

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Започнете ја сопствената патека во удобност и стил на отворено со опуштено вклопување во Skechers : Trego Alpine T

Добијте задебелен и убав изглед со овој живописен миабела перидот со 2 парчиња солити за приврзоци и обе

За да го заштитите и ажурирате стариот стол и да изгледа дека е добро како ново, столчето за столче може �

Одличен избор за следниот тренинг! Резервоарот за мускули на Расел има удобно вклопување и е направен в�

Сандалот „Бела Вита МарИталија“, Флеформ, ви овозможува да останете во чекор со трендовите на безвреме

Daydream in Color and Spark Creativity со детска облека Crayola® Меките и пријатни ткаенини во комбинација со магијата на им�

Летајте се со сетот за додатоци за Supergirl DC Super Hero Girls Овој сет е одличен додаток на плакарот на вашето мало

Scroll