Ново
Модул за вклопување во ставка

Модул за вклопување во ставка

Достапност: Залиха
DEN 479.84

Влезен напон на инверторот за напојување на Jensen DC-To-AC : 12 V DC. Излезен напон : 115 V AC. Влезен напон : 12 V DC. Излезен напон : 115 V AC. Максимална фреквенција : 60 ​​Hz. Максимална фреквенција : 60 ​​Hz. Континуирано оптоварување на електрична енергија : 75 W. Континуирано оптоварување на електрична енергија : 75 W.

Карактеристики

Производи во категоријата

Крајбрежниот накит Машки лазис лазули камен со оникс и магнетна нараквица за истегнување на мастит (8мм)

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

DEC Direct Fit C.A.R.B Компаниран каталитички конвертор 50 државни легални каталитички конвертори се квалитет на

Покажете го вашиот елегантен вкус со оваа модерна глам странична маса од Манор Парк сместена во дневнат

Гсп тркала лого и центар собранието изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изра

Инспириран од југозападниот и уметничкодеко дизајнот, оваа област килим е совршен спој на Boho и софистиц

Уметник : Грејс Поп Предмет : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно

Сонот на lубител на ленти, реверзибилниот сет на креветот во Дарби Стрип е сигурен дека ќе го направи ваш

Нашите комплети за фустани се совршени за есенска забава! Секоја облека за бебиња е направена со мек пам

Без оглед на тоа која апликација се обидувате да ја запечатите, можете да сметате На Mahle Aftermarket да го напр

Сафавиех Монтаук Мтк121б Рачно Ткаено Злато / Мулти Килим Колекцијата Монтаук ја доловува суштината на �

Овие сандали на Поло Клуб Беверли Хилс се опремени за целодневно носење Тие имаат симпатичен дизајн кој

Уметник : Рик Стулцсубјект : животни Стил : Флорентнеипроид Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова

Оваа цврста градежна маса за кафе нуди чист, едноставен дизајн кој оди добро во која било дневна соба...

Уметник : ennенифер Голдбергерсјубјект : Флоралстил : Модерен и современо производ Тип : Галеријаобвиткан

Овие цели нудат одлични карактеристики На Валканата Птица Со Повеќе Бои и доаѓаат со целна точка за отв�

Наградете ги вредните мажи во вашиот живот со нашите американски херои Колосална персонализирана пиво

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Scroll