Ново
Ѕид Плочка Налепница Ѕид Налепница, Подот Налепница, Бања За Кујна Тип 5

Ѕид Плочка Налепница Ѕид Налепница, Подот Налепница, Бања За Кујна Тип 5

Достапност: Залиха
DEN 2.00

10 парчиња Налепница За Ѕидни Плочки Налепница За Ѕид, Налепница За Подот, Бања За Кујна Тип 5спецификација : Состојба : 100% Тип На Ставка : Ѕид Налепницаматеријал : Пвцтип : Тип 5, Тип 6 По Избор Тежина : Прибл. 58г / 2озпроизвод Големина : Прибл. 10х10см / 3, 9х3, 9ин Пакет Листа : 1 х Постави Ѕид Налепници 10 парчиња Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Налепници за декорација на ѕид, користејќи висококвалитетни пвц материјали, здрави и не-, без мирис. Дизајниран со убава и нова шема, која совршено може да одговара на вашиот стил на украсување на домот. Водоотпорен е и отпорен на мувла, што е совршен избор за украсување на домот. Широко се користи во домот, дневната соба, кујната, бањата, трпезаријата, канцеларијата итн. Самолепливи ѕидни налепници, лесни за лепење и отстранување, нема да го оштетат ѕидот и подот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Со моќта на компјутер и подвижноста на таблетот, Samsung Galaxy Tab S7 WiFi е вашето тајно оружје за да завршите пов�

Врзана машка кошула со долги ракави со машка машка маичка, големини S5xlstay тости топло во оваа машка јакна

Дали сте обожавател на Храбрите? Нокаутирајте еден од паркот со овој официјален дизајн од Бејзбол на ма�

Уметник : Leticia Herrerasubject : Floral Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подгот

Овие удобни панталони панталони се толку лесни за носење, ќе ги сакате во секоја боја! Одликувајќи се со

Стилот го направи лесен Овој сет на две парчиња граници се одликува со исклучен рак на рамената на рамен

Овој прекрасен моден мускулест човек со сонцето чаши VI платно уметност се печати со употреба на највисо

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Симпатична половината инспирирана од хартија, ги истакнува овие панталони за влечење од гаранимали...

Кога забавата се јавува, одговорот на Garanimals влечените шорцеви е одговорот Лежени и охтолкукути, овие шо�

Летајте се со сетот за додатоци за Supergirl DC Super Hero Girls Овој сет е одличен додаток на плакарот на вашето мало

Womenенски шармантна инспиративна нараквица со црвен тон со розова кутија цврст не'рѓосувачки челик Отво�

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална wallидна уметност со бел к�

Сандалот „Бела Вита МарИталија“, Флеформ, ви овозможува да останете во чекор со трендовите на безвреме

Започнете ја сопствената патека во удобност и стил на отворено со опуштено вклопување во Skechers : Trego Alpine T

Леа е џакард Громет панел е дизајниран да работи со кој било декор Овој панел виси од прекрасни стилски �

Со Sloane од Comfort Bave од Easy Street, вие не само што ќе добиете модерна перфекција на кожа од кожа Зголемениот чор�

За да го заштитите и ажурирате стариот стол и да изгледа дека е добро како ново, столчето за столче може �

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Овој лесен теписки резервоар за печатење на бебиња е супер мек и е изработен од органска мешавина од пам

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Scroll