Ново
Патка Опфаќа Крајна Водоотпорна Тркалезна Маса За Внатрешен Двор И Капак За Сет За Стол

Патка Опфаќа Крајна Водоотпорна Тркалезна Маса За Внатрешен Двор И Капак За Сет За Стол

Достапност: Залиха
DEN 319.84

Идеални за употреба во сурови временски услови и услови на силен ветер, Крајните навлаки се дизајнирани да го заштитат мебелот во дворот од прашина, нечистотија, сонце, дожд и силен снег. Произведени со комбинација на полиестерски горен панел со висока јачина и иновативни, повеќеслојни странични панели за да помогнат во намалувањето на кондензацијата. Страничните панели што дишат ја елиминираат потребата за отвори и обезбедуваат дополнителна висина на капакот, за разлика од пократките конкурентни капаци кои нудат помала заштита. Додадовме внимателни детали, како полиестерска основа за дополнителна издржливост и боја на капучино мока што го надополнува секој простор, плус двегодишна ограничена гаранција што сте ја покриле. Мигрираат во Патка опфаќа денес! ПРЕМИУМ КАПАК ЗА МЕБЕЛ ЗА ДВОР : Одговара на тркалезна маса и 6 столици до 84 во ДИА. ОТВОРЕН МЕБЕЛ ПОКРИЕ СО ГАРАНЦИЈА : Двегодишна ограничена гаранција. ВОДООТПОРЕН : материјали со Висока јачина, отпорни на вода. ИЗДРЖЛИВ КАПАК со НАПРЕДНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Еластичниот раб со заклучување на кабелот обезбедува прилагодено вклопување. Кликнете-затворете ги ремените во секој агол држете го капакот безбедно на место. Двојно зашиени шевови за дополнителна издржливост. Запечатувањето на лентата на критичните шевови спречува истекување. Не е дизајниран за целосно покривање на тркалата или нозете. Ве молиме погледнете ги упатствата за нега на мебел бидејќи некои завршетоци, заптивки или премази може да реагираат на капаци поддржани од ПВЦ. За да се намали оваа можност, се препорачува употреба на столб за поддршка (се продава одделно) за подигнување на капакот. Нашите капаци не се наменети за мебел изработен од бетон.

Карактеристики

Производи во категоријата

Chaps момчиња Училишна униформа Краток ракав Двоен пик Поло кошула : 64% памук / 36% полиестер рамен плетен ре�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа розова т

Длабоко синопремиум врамена печати врамена ладна притиснато хартија печатење со супериорна рамка за д�

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

Реноар Машки тен и црна глен карирана волна мешавина од волна со отстранлив биб, постава : целосно наред�

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистинска бела кубна цирконија и сребро...

Зарија е сè за фаќање на минималистичкиот тренд на сандали што се случува на голем начин...

Заштитни капаци на увото на вратот на вратот за вашето капаче, капа и шлем за носење на ленти за глава, би

Дали сте одбрале совршена костум за животни за Ноќта на вештерките, но сепак ви требаат додатоци? На ово�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметнос

Ли прецизност произведува некои од највисокиот квалитет на опрема за повторно вчитување повеќе од 50 го�

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Уметник : Лорен Моссубјект : Animalивотни Стил : Задебелен и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обви

Оваа класична ноќница од тајни богатства ќе биде елегантен додаток на вашата гардероба за облека за спи

Scroll