Ново
УСБ Вентилатор За Ладење Преклопен Врат Висечки Вентилатор Воздушен Ладилник Држач За Телефон Животот Полесен

УСБ Вентилатор За Ладење Преклопен Врат Висечки Вентилатор Воздушен Ладилник Држач За Телефон Животот Полесен

Достапност: Залиха
DEN 213.12

Овој вентилатор за ладење што се преклопува е дизајниран со јаже, што ви овозможува да го закачите на вратот кога излегувате, што ви го олеснува животот.Вентилаторот за воздух е изработен од висококвалитетни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, што го олеснува кршењето или пукањето, можете да го користите долго време.Вентилаторот има 3 брзини на брзина на ветерот, што може да ги задоволи вашите различни потреби, обезбедувајќи ви воздух за ладење во топло време.Големата вградена батерија го прави вентилаторот да работи долго време по целосно полнење, заштедувајќи време и сила за често полнење.Вентилаторот е дизајниран СО USB порта, можете лесно да го наполните со поврзување со други уреди, како што се power bank, КОМПЈУТЕРСКА USB порта итн.Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, КОМПЈУТЕР, електронски компоненти.Боја : розова, бела, сина, зелена.Големина : 165*80*18мм. капацитет На Батеријата : 3000мах.(Вграден)Напон : 5 V /1А. Брзини : 3 брзини.Времетраење на употреба : 4-12 часа.Време на полнење : околу 4 часа.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме, дозволете мало отстапување за податоците за мерењето и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.1x Вентилатор.(Вградена батерија)1x кабел За Полнење. Овој вид вентилатор за воздух може да се користи и како држач за телефон, кој е погоден за канцеларија, дом и други места, погоден за уживање во воздухот за ладење кога гледате ТЕЛЕВИЗИЈА. Овој вентилатор за ладење е дизајниран со вградена батерија, која е погодна за полнење и употреба, и може да се користи долго време кога е целосно наполнета. Овој вид вентилатор за воздух е прилагодлив бидејќи има дизајнирани со 3 нивоа на брзина на ветерот, задоволувајќи ги вашите различни потреби во различни услови, можете да нарачате без грижи. Дизајниран со јаже, овој вентилатор за воздух може да се закачи на вратот, удобен за носење, а малата големина е лесна за чување кога не се користи, можете да ја земете кога излегувате или патувате. Овој вид вентилатор за ладење на полнење е направен од пластика, која може да се користи долго време без да се скрши.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уметник : Рејчел Пакстонсубјект : Апстракт Стил : Електрикпродукт Тип : Галеријаобвиткано платно Арт...

Овие сандали на Поло Клуб Беверли Хилс се опремени за целодневно носење Тие имаат симпатичен дизајн кој

Копче за долги ракави на Le Riders, со долги кошули, возачи на долги ракави, дополнување на кошулата е направ�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Атлетски работи Superенски супер мек лесен саксија јакна од качулка е разноврсна, удобна и задолжителна з�

Класичната цврста боја е едноставна и лесна за совпаѓање, погодна за секојдневен обичен изглед...

Оваа исечена тексас јакна со џебови никогаш не излегува од стил! Со контрастно бело шиење низ целиот све

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Уметник : портфолија на диви јаболка : Типографија Стил : Модерен Farmhouse Product Тип : Галерија обвиткано плат�

Трговската марка Моника Флота "Латентен мост " Уметноста е направена од акрилик за издржливост и има сов

Оваа цврста градежна маса за кафе нуди чист, едноставен дизајн кој оди добро во која било дневна соба...

Крајбрежниот накит Машки лазис лазули камен со оникс и магнетна нараквица за истегнување на мастит (8мм)

Сонот на lубител на ленти, реверзибилниот сет на креветот во Дарби Стрип е сигурен дека ќе го направи ваш

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

БернатБаргело предиво Ова предиво е одлично за следење на трендот на лесни марами Тонот на тонот разнов

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Уметник : Beata Czyzowska Young Subject : Panderscape Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено

Инспириран од југозападниот и уметничкодеко дизајнот, оваа област килим е совршен спој на Boho и софистиц

Уметник : ennенифер Голдбергерсјубјект : Флоралстил : Модерен и современо производ Тип : Галеријаобвиткан

Уметник : Рик Стулцсубјект : животни Стил : Флорентнеипроид Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова

Оваа прекрасна апстрактна уметност на платно од сиво платно се печати со употреба на највисок квалитет

Кучињата ќе спијат удобно со овој Wuffuf Pet Snuggle Pet Ced Тој е исполнет со мек полиуретан материјал од пена...

Наутички јазли, е вешто изработено модерно и современо уметничко дело од вистински уметници Со сеопфат�

Уметник : Lantern Presssubject : Animal Style : Modern & Modern and Moderniver Product Type : Galleryзавиткано платно Арттис Подготвено за виси, �

Овие Stereooth стерео ушни уши со Bluetooth Bluetooth со микрофон се привлечни и безбедни, така што тие остануваат ста

Scroll