Ново
Точка S Winterstar St P225 60R H Патнички гума

Точка S Winterstar St P225 60R H Патнички гума

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Гумата промовира одлична влечење во зимското време. Деталниот дизајн на насока и зимското соединение ја зголемуваат способноста за изведување на зимското време. Моделот на шара со деталниот дизајн на сипирање го зголемува бројот на рабови за гризење што ја зафаќа површината на мразот и снегот покриена со снегот и сувото време. Издржливото соединение ја одржува флексибилноста на гумената, која ја одржува гумата излиена во постудени температури. Опсежните жлебови на шарата спречуваат хидропланирање со распрснување на вода и испарче од стапалото, активно ја зголемуваат влажната и лизгавата способност за изведување. Точка S Winter Star St P225/60 R17 H Патнички гума.

Карактеристики

Производи во категоријата

Поврати, одете и додадете малку топлина со оваа faux sherpa руно јакна од Georgeорџ, удобно, удобно парче за да до

Функција : 1 Прилагодете го потпирачот за грб на различни агли2 Материјали за квалитет на премиум3 Цврста

Надвор од вашиот секојдневен резервоар, овие воздушни и лесни резервоари за памук без ракави од пионерс

Чувајте го вашето малечко удобно од ден во ноќ со ова новородено тело за момчиња од Гаранималс Направен�

Копче за долги ракави на Le Riders, со долги кошули, возачи на долги ракави, дополнување на кошулата е направ�

Бескрајни вртења се очекуваат со овој суперслаб резервоар фустан со 2 пакувања инспирирани од Моана! Ко�

Пар Викторија? Дизајнерски изглед со совпаѓање на двојниот лак со Big Rhinestone во предниот дел, нуди комбина�

Mellow воведува иновативен премиум меморија за пена за пена, кој ќе ве олесни во смирувачка ноќ со инфузија

Овој чувар на венчаници има 18 рунда, поставени камења Секој опсег мери ширина 2,4 милиметри...

Без разлика дали сте џогираат, работите во теретана или трчате со работи, атлетските чевли Avia O2air BX1, дали

Уметник : Izidor Gasperlinsubject : Architecturestyle : Miproduct Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за обесено, ум

Уметник : портфолија на диви јаболка : Типографија Стил : Модерен Farmhouse Product Тип : Галерија обвиткано плат�

Scroll