Ново
Чама со 2 парчиња полиестер Спанде трпезариски столче, сиво

Чама со 2 парчиња полиестер Спанде трпезариски столче, сиво

Достапност: Залиха
DEN 223.84

За да го заштитите и ажурирате стариот стол и да изгледа дека е добро како ново, столчето за столче може да биде решение за буџетот. Особено ако столчињата се сè уште цврсти и удобни, добро прилагодениот текстура на столчето ќе ви заштеди пари и ќе им даде на вашите столчиња за трпезарија свеж и нов изглед. Нашата колекција на столчиња за отпорни на вода „Парсонс“ доаѓа во две ултра-веразични бои, сива и беж, создавајќи чиста основа што го надополнува секој стил на украсување. Стол назад : висина 14 ''-19 '' (36 ~ 48cm) ширина 18 ''-21,6 '' (46 ~ 55 см) Дебелина 4 '' (10см), стол седиште : ширина 15 ''-19 '' (38 ~ 49cm) Должина 15 ''-19 '' (38 ~ 49cm) Дебелина 4 '' (10см) Овој столче за столб е направен од 85% полиестер и 15% ткаенина Спандекс. Мека, удобна, флексибилна и истегната, лесна за инсталирање и отстранување . Едноставно и практично, нашиот водоотпорен стол Сликир ќе донесе посеопфатна заштита на вашите столчиња за трпезарија од секојдневно абење и солза, истури и дамки, прашина и оштетување на домашни миленици . Оваа покривка за столче за јадење е погодно без ремен и отпорен на лизгање со еластично дно. Се вклопува во многу видови и големини на столчиња за јадење и дава вклопување на столот и обезбедува чист елегантен изглед . капакот на столот за јадење е многу лесен за употреба и може да се инсталира за секунди. Just slip the chair seat cover over the chairs and it will wrap the chair seat tightly in place to avoid shifting. Perfect for household dining chairs and also wildly used in restaurants, hotels, wedding celebrations, banquet, party decorations, offices, ceremonies, Кафулиња, итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Надвор од вашиот секојдневен резервоар, овие воздушни и лесни резервоари за памук без ракави од пионерс

Симпатична! Овој двопарчен сет за вашиот мал fanубител на „Војна на Starвездите“ има разнобоен сјајно гра�

Инспириран од југозападниот и уметничкодеко дизајнот, оваа област килим е совршен спој на Boho и софистиц

Крајбрежниот накит Машки лазис лазули камен со оникс и магнетна нараквица за истегнување на мастит (8мм)

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Уметник : ennенифер Голдбергерсјубјект : Апстракт Стил : Индустриски прооден тип : галеријаобвиткано плат

LG 22 MB35 PU I 22 "LED LCD монитор 16 : 9 5 ms 1920 x 1080 16,7 милиони бои 250 NIT 5 000 000 : 1 Full HD звучници DVI VGA USB 25 W црно Енерг

Уметник : Грејс Поп Предмет : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Овие сандали на Поло Клуб Беверли Хилс се опремени за целодневно носење Тие имаат симпатичен дизајн кој

Трговската марка Моника Флота "Латентен мост " Уметноста е направена од акрилик за издржливост и има сов

Функција : 1 Прилагодете го потпирачот за грб на различни агли2 Материјали за квалитет на премиум3...

Оваа цврста градежна маса за кафе нуди чист, едноставен дизајн кој оди добро во која било дневна соба...

Копче за долги ракави на Le Riders, со долги кошули, возачи на долги ракави, дополнување на кошулата е направ�

Измешајте и совпаѓајте со повеќекратни шорцеви на Garanimals за најкул креации! Одликувајќи се со четири шор

Наутички јазли, е вешто изработено модерно и современо уметничко дело од вистински уметници Со сеопфат�

Уметник : Izidor Gasperlinsubject : Architecturestyle : Miproduct Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за обесено, ум

Уметник : Зафатен Art Subject : People Style : Eclectic Product Тип : Галерија обвиткано платно Арт За создавање високо квали

Scroll