Ново
Современа област килим апстрактна мулти-бои тркач во затворен простор лесен за чистење

Современа област килим апстрактна мулти-бои тркач во затворен простор лесен за чистење

Достапност: Залиха
DEN 1.33

Извонреден килим со современа област дефиниран со блокирање на бои и нагласено со мотив на кругот. Оваа намерна апстрактна област килим може да се користи во најразлични поставки. Богати бои на црвена брусница, еспресо кафеава, морска зелена боја, злато Екуру, печурки таупе и снежна слонова коска. Опциите вклучуваат рунди и три парчиња поставени за координиран изглед низ домот. Машината направена од мек полипропилен што е природно отпорен на дамки и лесен за одржување. Вакуумот честопати на поставување на високи куќишта и чист на место кога е потребно со употреба на благ детергент, но нема белило. Современ килим со 2x8 (2'3 '' x 7'7 '') Апстрактна мулти-боја на затворен тркач лесен за чистење. Добро одговара за ходникот, влезот, кал. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен современ стил со примарна разнобојна сенка и црвени акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Немрсна текстура, ултрафузивна, течна основа која обезбедува совршено рамномерна корекција на бојата О

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

Заврши : Полиран Ширина На Лентата : 4 мм материјал : Примарно : Титаниумско Вклопување : Удобност Тип На П�

Спортската Атлетска Сандала Бурк ВТОРИ Од Северната Страна ги има сите карактеристики / удобност и прид

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум појавување на коверти...

Мелроуз Шаг Килим Колекција Кадифен Куп Бушави Кадифен и раскошен, Овие Килими Од Сафавиех Се идеални ф�

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Врем�

Ова огледало на вратата е дизајнирано да изгледа, одговара и функционира како оригиналното склопување �

Оваа матрица е одлична за мешани медиуми, хартиени уметности, правење картички, матрицирање, бележење, с

ФИЛИПС ЛЕР (диода што емитува светлина) гроздобер 60ВАТИ ST19 директно спирално влакно затемнета сијалица

НАЈГОЛЕМИОТ ТРЕНД оваа ГОДИНА : ФИЏЕТ ПОПЕР!! Овој Џо Џо СИВА Виножито Лак Фиџет Попер е одлична сензорна

Филипс Авент СКФ085 / 10 ултра воздушна цуцла за бебиња 618 месеци е дизајнирана со лесен штит за дишење за ч�

Жени Секси Чипка Шиење Камизола ВВратот Предна Кука И Око Прашка Елек Летни Шпагети Ремен Корсет Резерв

Уметник : Здраво Ангелсубјект : Апстрактен Стил : Задебелен И Еклектичен Модерен Тип На Производ : Уметно

Scroll