Ново
Машка и голема машка машка машка машка џемпери, до големина 3XL

Машка и голема машка машка машка машка џемпери, до големина 3XL

Достапност: Залиха
DEN 541.44

Дизајнирано со вашата следна голема авантура во умот, машкото руно џемпери од Bonobos е направено со мека и издржлива мешавина на памучно поли руно што помага да ве одржува топло и удобно целодневно. Овие џемпери имаат еластична лента за влечење на половината за прилагодливо и безбедно вклопување и вклучуваат две странични џебови и дополнителен страничен џеб за лепенка со патент и рефлексивна лента детали за безбедно складирање на какви било мали работи во текот на денот. Ткаенина : 80% памук/20% полиестер. Грижа : машина за перење; Измијте со слични бои или одделно; Само белило од хлор кога е потребно; Сува суво ниско; Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Атлетски. ИНСЕАМ : 29,5 ". Мешан медиумски џеб за складирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Наутички јазли, е вешто изработено модерно и современо уметничко дело од вистински уметници Со сеопфат�

Трговската марка Моника Флота "Латентен мост " Уметноста е направена од акрилик за издржливост и има сов

Атлетик за мажи на Wrangler Fist Fist Peady Jeans се совршени за момчето во движење Деталите за дизајнот вклучуваат џ�

Таписерија е совршен начин да се украси кој било простор! Овие уметнички парчиња се токму она што ви тре�

Впечатливиот украс со разузнавачки детали гарантира дека Eloise од Easy Street ќе биде безвременски дополнител

Чувајте го вашето малечко удобно од ден во ноќ со ова новородено тело за момчиња од Гаранималс Направен�

Ова вештачко растение „Восок Беронија“ има целосен, реален приказ на разновидни лисја во прекрасни ни�

Со безвременски дизајн и солидна ткаенина, нашата наградувана патека Кабриолет Пант е јасен омилен кли�

Чувниците во форма на богатство се забавен, трендовски начин да додадете поп дизајн на вашите есенски о�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Без разлика дали сте џогираат, работите во теретана или трчате со работи, атлетските чевли Avia O2air BX1, дали

Уметник : портфолија на диви јаболка : Типографија Стил : Модерен Farmhouse Product Тип : Галерија обвиткано плат�

Scroll