Ново
Багиланое Мало Бебе Девојче Летен Фустан Кариран Краток Надуен Ракав А-Линија Фустани 3т 4Т Деца Обичен Замав Сарафан

Багиланое Мало Бебе Девојче Летен Фустан Кариран Краток Надуен Ракав А-Линија Фустани 3т 4Т Деца Обичен Замав Сарафан

Достапност: Залиха
DEN 255.84

Мали Девојчиња Лето Секојдневен Фустан Краток Здив Ракав А-Линија Карирани Фустан. Големина(см)ttttt T. 80 t Должина : t46t Bust : t46tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 90 t Должина : t49, 5t Bust : t48tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 100 t Должина : t53t Bust : t50tadvisted Возраст : t2-3 Години. 110 t Должина : t58t Bust : t52tadvisted Возраст : t3-4 Години. tttt T T T T T T tt TT T T 80 t Должина : t18. 11 t Bust : t18. 11 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 90 t Должина : t19, 49 t Bust : t18, 90 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 100 t Должина : t20, 87 t Bust : t19, 69 tadvisted Возраст : t2-3 Години. 110 t Должина : t22, 83 t Bust : t20, 47 tadvisted Возраст : t3-4 Години. Спецификација : . Материјал : Памучна Мешавина и Лен. Должина На Ракавот : Кратко. Тип На Шема : Кариран. Пол : Девојки. Тип На Ставка : Фустан. Вклучен Пакет : . 1 х фустан. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од мешавина од памук и ленен материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашите деца. Дизајн : мали девојчиња летен секојдневен фустан, краток издуван ракав кариран фустан со а-линија, многу пријателски за кожата. Повод : Погоден За секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, туш за бебиња, семеен собир, фестивал, улична облека, фотографија и така натаму. Големина Забелешка : 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-3 Години, 3-4 Години. Големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Пакет Вклучени : 1 х фустан. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Карактеристики

Производи во категоријата

Девојки Сонце Фустани Мало Девојче Долги Ракави Лажичка Вратот Почвата Лабава Секојдневна Облека Долг�

Модни Жени Квадратна Јака Цврсти Возбудувања Со Долги Ракави Завој Кратки Комбинезоникарактеристики :

Идеален за секојдневна употреба овој шармантен полуцврст ѓердан со ланец со јаже сигурно ќе воодушеви �

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

Дали сте одбрале совршена костум за животни за Ноќта на вештерките, но сепак ви требаат додатоци? На ово�

Монтира додатоци доставени од клиентите до задниот дел на количката Обезбедува разноврсен интерфејс з�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Овие пенкала со мастило со двоен врв, базирани на вода се дизајнирани специјално за уметници, дизајнери

Ги исполнува електрохемиските барања Од Типот ЕК како што е наведено Во САЕ Ј1684; што го елиминира предвр

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : СагаЗасолниште Во Место Ѕидниот Постер е дизајниран со ви

Паметна и секси пливање тајна The Itsy Bikini Swim Bown (SA1007) Ова дното на бикини со бикини е одобрено од одмор со бр�

Лесно подгответе се со Шекспир, фатете повеќе рибини панчиња и ролна комбо, 1 парче Вклучува шипка, ролна

Обезбедете ја неговата удобност низ студената сезона во оваа топла јакна од „Wonder Nation“ во која има лесн�

Дали користите вежба за промовирање на губење на тежината и подобрување на физичката кондиција?...

Зарија е сè за фаќање на минималистичкиот тренд на сандали што се случува на голем начин Оваа елеганциј�

Опис : ракавицата на рерната е со мека текстура, што е удобно за use.It е ракавица за рерна со текстура отпор

Предноста На ДР Браун Цуцла е дизајнирана имајќи го предвид прифаќањето на бебето Предноста Цуцла е цел

Scroll