Ново
Изедначи чиста здравствена четка за заби со чистач на јазик и образ, брои

Изедначи чиста здравствена четка за заби со чистач на јазик и образ, брои

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Чувајте ги забите пенливи и вашите непцата се здрави со еднаква чиста здравствена состојба за заби за возрасни. Оваа четка за заби за возрасни има гумен зафат за лесно ракување и чистач на јазик и образ за да бидете сигурни дека секој дел од устата е чист колку што може. Грижете се за забите онака како што заслужуваат со еднаква чиста четка за заби за здравјето на здравјето. Има спротивставени аголни влакна за да ги отстрани плаките и меките гумени влакна за да ги стимулира непцата додека четкате. Зелената замена на мекли избледени со употреба за да го потсетиме корисникот да ја замени четката. Има чистач на јазик и образ за да се отстрани мирисот што предизвикува плакета и аголен врв лесно да пристапува до тешко за да стигне до области на устата. Ергономски контурирана рачка за подобра удобност и контрола додека четкате со гумен зафат што не е брод. 2 средни четки за заби за возрасни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Направете убави парчиња за вашиот дом и подарете како подарок за секоја пригода кога Ќе го додадете Ком�

Сеопфатен Мини Дисплеј Машки На HDMI Женски Активен Адаптер КабелHDMI / Mini Display Port За Аудио / Видео Уред 1 x mini

ЏВЦ Гуми Плус Слушалки За Внатрешно Уво Со Микрофон и Далечински управувач се класичен и функционален д

Кабохони во гроздобер стил, одлични за лепење на брошеви или прстени! Рамни задни кабошонски монистра, п

Омекната дијамантска силуета носи модерна привлечност кон светлината на приврзокот Коупленд Геометри�

Челзи Килим Колекција Американа Област Килими Колекцијата на килими Во Областа Во Стилот На Челзи На Ам

Опис : ракавицата на рерната е со мека текстура, што е удобно за use.It е ракавица за рерна со текстура отпор

Максимизирајте го декорот на вашата трпезарија со Комплет Столче За Приватен Шалтер од 2...

Овој Гринлајт Булит 1968 Форд Мустангот е 100% автентична реплика од 1 : 64 вистинска на скала, со метално тело

Рол 1210 Карактеристики : Покриен под 2 – годишната ограничена гаранција на Рол, координати со производи о

Монтира додатоци доставени од клиентите до задниот дел на количката Обезбедува разноврсен интерфејс з�

Опис : Пол : Дами, Жени, Женски Стил : Чизми За Снег, Чизми, Зимски Чизми, Зимски Чевли, Топли Чевли, Секојдн�

Предноста На ДР Браун Цуцла е дизајнирана имајќи го предвид прифаќањето на бебето Предноста Цуцла е цел

КРПИТЕ ЗА Садови DII се задолжителна кујна неопходна за секое домаќинство Крпите за садови доаѓаат во ко�

Жени Секси Чипка Шиење Камизола ВВратот Предна Кука И Око Прашка Елек Летни Шпагети Ремен Корсет Резерв

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

Прославете го денот На Свети Патрик со овие украсени моливи Дизајн карактеристики зелени шамроки на бе�

Чувајте го вашето домашно милениче безбедно и стилски со оваа јака Петмате Доскоцил Ко Ад Отцепена Јака

Уметник : Хариклија Зарисубјект : Апстрактен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност На Плат�

Надградба на вашиот одмор декор Со Божиќ Земја Алпски Дедо Мраз Чај Светло Носителот! Овој додаток е уни

Момчиња Пуловер Џемпер Цврст Плетен Џемпер Бебешки Комбинезон Ромпер Памучни Капачиња Комплети За Обл�

Материјал : 80% И 20% Еластан Пол : Женски Тип На Шема : Печатени Возраст : 28 Години Сезона : Лето Име : Дете / м

Рашири Здолниште Со Молив Дубљу Женското Секојдневно И Стилско Здолниште Со Молив е квалитетно!...

Овие пенкала со мастило со двоен врв, базирани на вода се дизајнирани специјално за уметници, дизајнери

Scroll