Ново
Кралска Црвена, 'Рѓа-Олеум Запира Сјај На' Рѓа Заштитна Боја За Прскање Со Емајл-7765830, оз

Кралска Црвена, 'Рѓа-Олеум Запира Сјај На' Рѓа Заштитна Боја За Прскање Со Емајл-7765830, оз

Достапност: Залиха
DEN 378.72

Кралска Црвена, 'Рѓа-Олеум Запира Сјај На' рѓа Заштитна Боја За Прскање Со Емајл-7765830, 12 мл : Обезбедете издржлив заштитен слој за сите ваши внатрешни и надворешни проекти. Формулата за превенција од ' рѓа нуди одлична отпорност на абразија, избледување, чипсување и затапување. Бојата се суши на допир за 2-4 часа и лесно се применува; покривајќи до 15 квадратни метри. Специјално дизајнираниот врв за прскање за удобност го намалува заморот на прстите и спрејовите од кој било агол - дури и наопаку за тешко достапни области. Погоден и за внатрешна и за надворешна употреба на метал, дрво, бетон и ѕидарија. Формулиран за да обезбеди одлична превенција од ' рѓа и отпорност на абразија, избледување, испорака и затапување. Се суши на допир за 2-4 часа. 12 мл може да покрие до 15 квадратни стапки во зависност од порозноста на површината. Сјајната завршница создава свеж, униформиран изглед.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уметник : Рејчел Пакстонсубјект : Апстракт Стил : Електрикпродукт Тип : Галеријаобвиткано платно Арт Уме

Одмор на пупка со вкус на тропикели за мали непцели со ананас и банана на одборот, плус омега3 спакувани �

Овој официјално лиценциран NFL "Споменикот " Комплетен лист поставен од северозападната компанија ви ово

Уметник : ennенифер Лусубјект : Animals Tyle : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии,

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекцијата На Тепих од тусон Потресена Машина За Пер

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Покажете го вашиот месец со овој прекрасен прстен Со Изрази што Може да се Редат, кој е дизајниран по ваш

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Ова склопување на рака за контрола на суспензијата и топката е директна замена за оригиналната опрема н

Cuddly мека и тотално симпатична, сет на три парчиња облека на Btween оди девојки благодарение на полите на пи�

Роторите Обложени со Raybestos Element3 се развиени од примероци ОД OE и изработени со g3000квалификуван материјал,

Оваа исечена тексас јакна со џебови никогаш не излегува од стил! Со контрастно бело шиење низ целиот све

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Овој блескав прстен за ангажман на дијаманти во Миабела е совршен избор за вашиот посебен...

Овие сандали на Поло Клуб Беверли Хилс се опремени за целодневно носење Тие имаат симпатичен дизајн кој

Овие Stereooth стерео ушни уши со Bluetooth Bluetooth со микрофон се привлечни и безбедни, така што тие остануваат ста

Scroll