Ново
Денинг Цвет Тенџере Задебелени Отпорни На Абење Лесно Чисти Анти-гребење Цврсти Пауза Отпорни Вентилирани Дното Круг Жардиниери Бонбони Боја

Денинг Цвет Тенџере Задебелени Отпорни На Абење Лесно Чисти Анти-гребење Цврсти Пауза Отпорни Вентилирани Дното Круг Жардиниери

Достапност: Залиха
DEN 1351.52

Опис : Се Карактеризира со шарен дизајн, садот за цвеќе може да се користи за украсување на домашен балкон и прикажување цвеќарници. Исто така, би бил убав подарок за домаќинството за вашите пријатели кои сакаат planting.To вашето изненадување, садот за цвеќе може повторно да се користи за сеење, сечење и расадник. Ако сакате да спречите гниење на коренот, како и да помогнете да се исцеди и проветри почвата, дренажните дупки ќе бидат helpful.It изработен е од пп материјал.Горниот дијаметар е 20сантиметар, долниот дијаметар е 14сантиметар, висината е 17.5centimeter.It е совршен за дома, канцеларија, градина, двор, двор, итн.Име на ставка : Материјал За Цвеќе : Ппфеатури : Дното На Дупката За Одвод, Лесно За Чистење, Детали За Дебелина : Врвен Дијаметар : 20сантиметар/7,87" (Прибл.) Висина : 17,5 сантиметар/6,89 " (Прибл.) Долен Дијаметар : 14сантиметар/5,51 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Цвет Тенџере1 x Послужавник Се Карактеризира со шарени дизајн, саксија може да се користи за дома балкон декор и цвеќарницата цвеќиња дисплеј. Исто така, би бил убав подарок за домаќинството за вашите пријатели кои сакаат садење. На ваше изненадување, садот за цвеќе може повторно да се користи за сеење, сечење и расадник. Ако сакате да спречите гниење на коренот, како и да помогнете во исцедување и проветрување на почвата, дренажните дупки ќе бидат корисни. Изграден е од пп материјал. Горниот дијаметар е 20см, долниот дијаметар е 14см, висината е 17,5 см. Совршен е за дом, канцеларија, градина, двор, двор итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Почитуван Клиент : Добредојдовте Во Ловско!Ние секогаш сме посветени да ви го обезбедиме најдоброто иск

Луизијана Силуета Мандала Дете Со Долги Ракави Маица, совршен роденденски подарок за родените и израсн�

опишете : * сосема нов и квалитетен* Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и практиченспец�

Побарајте ја магијата внатре за да им помогнете На Аира, Лумија и Змејот На Ветерот Гардијан да се сооча�

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола С

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Цереброри од пазарот На Џојбај.Опис Како подоб�

Облеките се лесни како што може да биде со овој фустан два пакувања од револуцијата во слободен стил! Из�

КАИ е посветен на обезбедување оригинална опрема (ОЕ) квалитетни делови од телото и светла без висока це

DFC ротор на сопирачката Динамичка 60031142 DFC роторот на сопирачката се вклопува Изберете : 20102013 BMW X5 x5 xdrive35d 20

Модерен Дизајн На Вклопување За Дарежливо Лабаво Вклопување, Купете 1 Големина Нагоре.55 "Колк : 96см / 37 Го

Делови на Бек / Арнли ги исполнуваат Странските таблички на Име на ОЕ за форма, вклопување и функција...

Живописен и привлечен класичен адирондак трем стол за лулка Уживајте во бескрајните часови надвор од в�

Производната линија Z17 Evolution Plги комбинира Нашите Перформанси докажани Z16 Еволуција Керамички влошки со

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Wrangler Relaxed Fit Innovative Comfort Flex Wealistbandzip Cargo Pocketswater отвраќајќи се на сериите за изведба на Wrangler Manight Zip Cargo кратко

Овој принт пристигнува подготвен да се дружи со сертификат за автентичност и потпис на уметникот од пре

Бретања Снег На Пристигнувања За Hbo Emmy По Партијата, Центарот За Дизајн На Пацификот, Лос Анџелес, Ca Септ�

Замена На Почетните Компоненти 791153066б Склопување На Копчето На Главата На Ударот за Боленс БЛ100 41ЦД100Г765

Карактеристики : повлекувањето на оваа риболовна линија е високо и непријатно за кршење, така што може д

Уметник : Мелиса Ванг Предмет : Сè уште начин на живот : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвит�

Уметник : Sue Jachimiec Subject : Abstract Style : Industrial Product Тип : галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за ви�

Прославете Го Божиќ со Овој Божиќ Оваа Честитка И Пликови пакет од 8 е од колекцијата Богатства На Карол

Чувајте ги сите ваши потреби при рака со времето и Tru Women Call Me Me во секое време на паричникот на Crossbody...

Нашиот уникатен вратар може да го украси вашиот дом и да го покаже вашиот посебен стил.Долготрајното пе�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

10 парчиња Налепница За Ѕидни Плочки Налепница За Ѕид, Налепница За Подот, Бања За Кујна Тип 5спецификаци�

Scroll