Ново
Единствени поволни цени на копчето на јуниори плус големина затворена исечена тексас јакна

Единствени поволни цени на копчето на јуниори плус големина затворена исечена тексас јакна

Достапност: Залиха
DEN 571.04

Оваа исечена тексас јакна со џебови никогаш не излегува од стил! Со контрастно бело шиење низ целиот свет, има пет копчиња, манжетни за табулатори и акценти на табулаторот за копчиња по должината на hemline. Можете да го носите со апсолутно секоја облека за инстант секојдневен изглед. Моделот носи во големина 1x (висина : 5'6 ", градите : 41 инчи, половината : 29 7/8 инчи, колк : 47 1/4 инчи, тежина : 185 фунти) Табелата со големина на телото ја покажува големината на фитинг, ве молам Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Меѓународна табела за големина (во инчи) Меѓународна големина Ширина на рамото градите половината Girth0x 16 41 6/8 37 6/81x 16 3/8 44 4/8- 40 4/82x 16 7/8 47 2/8 43 2/83x 17 3/8- 50 - -46 1/84x 18 2/8 - 53 7/8 - 50 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Уникатни поволни цени Копчето со големина на јуниори плус затворена исечена тексас јакна 65% памук 33% полиестер 2% спандекс. Тексас јакна. Џебови на градите. Увезени. Машинско миење ладно со слични бои. Големина на телото на моделот : Висина : 5'6 ", Градите : 41 инчи, половината : 29 7/8 инчи, колк : 47 1/4 инчи, тежина : 185 фунти, моделот носи 1x.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дали сте одбрале совршена костум за животни за Ноќта на вештерките, но сепак ви требаат додатоци? На ово�

Уметник : Гери Перлоусјубјект : Пејзаж апестит : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметничк

Обезбедете ја неговата удобност низ студената сезона во оваа топла јакна од „Wonder Nation“ во која има лесн�

Подобрете го вашиот простор за живеење со овој стилски акцент стол и сет на столици, дизајниран да ги во�

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Уметник : Грејс Попсобјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано пла

Луксузното занаетчиство се комбинира со софистициран стил во цврстите обоени дизајни на колекцијата Б�

Дан Дипаоло претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 26х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Еднобојни Панталони Со Средна Половина, Спортски

Уметник : Ен Фарал Дојлејбјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п

Заштитни капаци на увото на вратот на вратот за вашето капаче, капа и шлем за носење на ленти за глава, би

Опис : ракавицата на рерната е со мека текстура, што е удобно за use.It е ракавица за рерна со текстура отпор

Направете ја да се чувствува како принцеза со овој кралица Миабела Хало гроздобер невестински сет...

Реноар Машки тен и црна глен карирана волна мешавина од волна со отстранлив биб, постава : целосно наред�

Девојки Сонце Фустани Мало Девојче Долги Ракави Лажичка Вратот Почвата Лабава Секојдневна Облека Долг�

Уметник : Силвија Василевасубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвитка

Додадете безвременски стил во вашата секојдневна рутина во кујната со мојата куќа во Тексас Хаус 16 "x 28 "

Создадете своја оаза на отворено со Овој шарен Комплет Перничиња За Длабоко Седење Задната перница од 26

Овој корисен Гизмо ги зема сите потреби од кампување и ги превртува во една алатка за заштеда на простор

Scroll