Ново
Коска Сува Средна Овална Ватирана Одгледувачница И Подлога За Миленичиња Со Гајба, 20х28 За Кучиња или Мачки-Кафеава

Коска Сува Средна Овална Ватирана Одгледувачница И Подлога За Миленичиња Со Гајба, 20х28 За Кучиња или Мачки-Кафеава

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Коска Сува сака миленичиња! ДУШЕЦИ ЗА Перничиња ЗА Суви Одгледувачници ЗА Суви Коски / Гајба обезбедуваат меко, пријатно место за одмор и релаксација на вашето домашно милениче. Идеален за гајби, носачи, куќички за кучиња и други домови за миленичиња, креветот за миленичиња има правоаголни и овални форми со 4 различни големини. Сувата подлога ЗА Миленичиња СО КОСКИ DII создава добредојдено место за одмор на вашето домашно милениче во домот, како и чувство за дом далеку од дома кога е време да патувате или да поминете викенд. Лесниот, пренослив дизајн на креветот значи дека не е проблем да се земе заедно каде и да одите. Чувајте го вашето домашно милениче да се чувствува удобно и пријатно со сув подлога за Миленичиња СО СУВИ Коски DI затоа што вашиот мал пријател не заслужува ништо помалку од најдоброто. Обезбедување квалитет-Обезбедете Удобна Дополнителна Поддршка Изработена од издржлива Оксфордска ткаенина и исполнета со врвни полиестерски влакна за дополнителна поддршка. Удобниот раб долж надворешниот раб на креветот е совршен за домашни миленици кои уживаат да спијат со главата на потпирач за раце или перница. Нашата Подлога За Перничиња За Одгледувачница За Миленичиња/Гајба За Гајба е целосно отстранлив капак за машина за перење - целосно отстранлив капак за лесно чистење. Дизајниран да го надополни секој стил на домот. Толку Многу Одлични Опции за прегледување повеќе опции за Кревет За Миленичиња пребарување : Сув Кревет за Миленичиња или пребарување "ДИИ За Домот" за целосен асортиман на производи. Нашите производи за миленичиња вклучуваат : ткаенини и плетени корпи за складирање, кревети за миленичиња, керамички чинии за храна, ракавици за сушење и крпа, ќебиња за миленичиња и многу повеќе! Нашите Производи За Миленичиња Вклучуваат : • Плетени Корпи За Миленичиња-Три Големини! • Корпа За складирање-Три Големини во Различни дизајни • Сад За Храна За Миленичиња Без Лизгање • Крпа За Бања За Миленичиња • Ќебиња За Миленичиња • Кревет За Миленичиња-Машина За Перење • Облога За Кафез И Под Подлога За Кафез • Употреба На Подлога За Храна : додаток за миленичиња. Вклучува : Производ За Домашни Миленици. Упатства за нега : Ладно Миење Во Машина • Нежен Циклус Со Слични Бои • Поставете Рамно За Да Се Исуши • Преобликувајте по Потреба. Материјал : 100% Полиестер. Земја На Потекло : Кина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дизајнирано во убави отпечатоци и цврсти материи со лесно вклопување, точно е за училишните денови, вик�

Altiplano II Premium Framed Canvas подготвено да се обеси Премиум рака испружено врамено платно создадено за да трае...

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистинска бела кубна цирконија и сребро За разл�

Овие фантоскоп сјаен мелен кадифе со трим серии декоративни перници за фрлање ќе го освежат вашиот дом �

Уметник : Силвија Василевасубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвитка

Измешајте ги и одговарајте на мета и џемпер со удобни џогери за него од страна на Гаранималс...

Влажното пескарење е лесно со системот за хипер флекс вода Лесно песок од пластика на фаровите, пластич�

Уметник : Рејчел Пакстонсубјект : Animalsивотни Стил : Современа трговска марка ликовна уметност „Ташмо пе�

Естетска атлас кремирање урна е елегантна и убава Урната е направена од цврст месинг и совршен лак за за

Тема : Пејзаж за пејзаж : Современа проток Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна у�

Шлемот Boneshieldz H31 G е направен за заштита за време на лизгање, велосипедизам, скејтбординг и други активно�

Scroll