Ново
Wuffuf миленичиња кревет со лагер, 24 l 18 w 5 h, кислород бонбони розови со бели точки

Wuffuf миленичиња кревет со лагер, 24 l 18 w 5 h, кислород бонбони розови со бели точки

Достапност: Залиха
DEN 3260.48

Кучињата ќе спијат удобно со овој Wuffuf Pet Snuggle Pet Ced. Тој е исполнет со мек полиуретан материјал од пена. Креветот за кучиња од памук/полиестер мери 24 "l x 18 " w x 5 "h. Исто така, има отстранлив капак за дополнителна погодност. Оваа стилска ставка е сигурен дека е нов омилен на вашето домашно милениче. Тој е достапен во различни бои и дизајни. Wuffuf Dog Bed со лагер, 24 "L x 18" W x 5 "H, кислород бонбони розови со бели точки : исполнето со мека, издржлива FUF -пена. Отстранлив капак. Содржина на ткаенина : Памук/полиестер. Пополнете содржина : Пополнување на полиуретанска пена. Димензии : 24 "l x 18" w x 5 "ч. 30-дневна гаранција. Издржлив кревет за миленичиња е достапен во боите : кислород бонбони розови со бели точки, зумирање на зумирање/розово, црно-заб, веранда есен, најдобро Пријатели црна, црна Андерсон, Тунис Црна, цик-Заг тиркизна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вентилатор мотор отпорник изгоре? Вратете ја правилната функционалност за греење и ладење со овој отпо�

Овој Тренд Меѓународен Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела...

Овие врвови се лесни за шиење и имаат клучни детали за да додадете стил во вашата гардероба...

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Дизајниран Да испорача супериорна моќ на з

Трансформирајте ги здодевните површини во нешто гламурозно со овој леплив филм Неговиот дизајн од розо

Бдк Цветни Розови Цвеќиња Дизајн Тепих Автомобил Подни Душеци За АВТО ВАН КАМИОН SUV 4 Парчиња Предни И З�

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекцијата на тепих адирондак Килими Во Висок Стил, �

Атлетски работи Superенски супер мек лесен саксија јакна од качулка е разноврсна, удобна и задолжителна з�

Мијалник : Вклучува цврст месинг монтажен прстен во соодветна завршница Полиран стаклен ентериер со те

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Овој Пат Подготвени тркала е темелно тестиран за да се обезбеди квалитет, издржливост и цврстина Ова тр�

Scroll