Ново
Milestar Patagonia H T 265 65- T гума

Milestar Patagonia H T 265 65- T гума

Достапност: Залиха
DEN 2761.28

Целокупната Milestar Patagonia H/ T е разноврсен работен коњ на семејството Милестар, исполнувајќи ја побарувачката од денешните пикап-камиони со целосна големина и SUV-а за сигурна гума со ниско одржување. Дизајнот на целта на шарите користи широко распространети блокови од лента, кои обезбедуваат мазно и тивко возење со засилена влажна влечење. Дизајнот на сите сезони на шарите вклучува оптимизирани аголни жлебови и насочување на засилување за подобрено ракување и стабилност. Достапно со Q и T-брзински оценки и поддржани од ограничена гаранција од 60 километри, Патагонија H/T е подготвена за вашиот долг превоз или кое било ниво на должност. Milestar Patagonia h/t во сите сезонски гуми - 265/65 R17 110 T гуми - тркалото не е вклучено. Гума за сите сезонски автопати за пикап камиони и SUV. Гаранција за облека од 60.000 милји. Опсег на оптоварување : Стандардно оптоварување. Камени исфрлачи во шарата за да се заштитат од задржување и дупчење на камен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пристигна кралското семејство морски Мајмунразвлечете го црвениот тепих и пречекајте ги во нивниот за�

Челзи Килим Колекција Американа Област Килими Колекцијата на килими Во Областа Во Стилот На Челзи На Ам

Ова железо ви овозможува да креирате ултра сјајни, пински прави стилови со само едно поминувањедури и н�

Мелроуз Шаг Килим Колекција Кадифен Куп Бушави Кадифен и раскошен, Овие Килими Од Сафавиех Се идеални ф�

Модерни Столици За Лулка Адирондак За Внатрешна / Надворешна УпотребаКомплет од 2 Се собира За 30 Минути �

Оваа матрица е одлична за мешани медиуми, хартиени уметности, правење картички, матрицирање, бележење, с

Честопати пристигнувате во вашата канцеларија, дома, на состанок или на друго место и ви е тешко да посе�

За дупчење во дрво, метал и пластика Секој челичен бит со голема брзина е стврднат и кален за долг животе

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Врем�

Надградба на вашиот одмор декор Со Божиќ Земја Алпски Дедо Мраз Чај Светло Носителот! Овој додаток е уни

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

Омекната дијамантска силуета носи модерна привлечност кон светлината на приврзокот Коупленд Геометри�

Ова огледало на вратата е дизајнирано да изгледа, одговара и функционира како оригиналното склопување �

Заврши : Полиран Ширина На Лентата : 4 мм материјал : Примарно : Титаниумско Вклопување : Удобност Тип На П�

Делови И Додатоци за возила најлесниот капак на креветот на камионот штотуку стана полесен...

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Ова е Дворедната Чиста Кристално Накит Змејска Кожа Вистинска Кожа Кучешка Јака Големина 20 Црвена Вист�

Филипс Авент СКФ085 / 10 ултра воздушна цуцла за бебиња 618 месеци е дизајнирана со лесен штит за дишење за ч�

ЏВЦ Гуми Плус Слушалки За Внатрешно Уво Со Микрофон и Далечински управувач се класичен и функционален д

Scroll