Ново
КТ круг швајцарски сини обетки од топаз во Стерлинг сребро

КТ круг швајцарски сини обетки од топаз во Стерлинг сребро

Достапност: Залиха
DEN 1.67

Пополнете го вашиот изглед со овие зачудувачки 2 каратни швајцарски сини обетки од топаз во сребро. Овие обетки покажуваат тркалезна, богата сина боја, камења од топаз. Овие обетки од сребрени обетки имаат безбедна поставка за prong и вклучуваат поддршка, заедно со кутија за подароци за потписи. Овие обетки од скапоцени камења од Ораво прават совршен подарок за празници, годишнини и други специјални прилики. Овој пар обетки Ораво има 2 каратни вкупна тежина на швајцарските сини камења од топаз. Обетки од обетки се изработени од 925 сребро и се карактеризираат со безбедни натписи со задници на триење. Тркалезните брилијантни пресечени камења од топаз имаат поставка за prong. Топаз е родител за месец ноември. 6 х 6мм, круг, прекрасен сино скапоцен камен. Стерлинг сребрен скапоцен камен обетки вклучуваат кутија за подароци за потпис. Овие обетки од скапоцени камења прават одличен подарок за родендени, годишнини, празници и други специјални прилики.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лансирана од дизајнерската куќа на АРМ и Хамер Овој дезодоранс дава 24часовна заштита од мирис и влажнос

Удрете ја плажата или салон покрај базенот Колекцијата за пливање за капење на Reebok е дизајнирана да ви о

Запознајте ги вашите нови дневни чевлиЖенската Делта Патика Лугз Овој елегантен лизгач има солиден над

Направете рамнотежа на впечаток кога ќе ги завиткате подароците во документи за завиткување на подароц

Уметник : Rolf Endermannsubject : Architecture Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно Арта Ова подготв

Дизајнирано во Тајланд, направена со полукожа, нараквиците на Venum Challenger MMA се совршени за обука во салата

Размислете надвор од салата! Шампион Автентични Оригинали се атлетски носат класици ажурирани со најно

Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во модар патлиџан и природен за овој разноврсе�

Обезбедете дополнително седење на вашата палуба или внатрешен двор со овој сет на две столчиња Констру�

Исклучете го железото и паробродот, овие женски плус плус брчки, опуштени поставени, панталони за нозе, �

Несомнено кул и тотално удобно џогерите на Retro Stitch во тонски печатење со камо, одржувајте го да изгледа �

Удобно и практично, девојчињата Wonder Nation PlPlUniform Pleated Side Tab Scouter е совршен за секоја јавна или приватна униф�

Серијалот Ксено ја зема Bestinclass Premium кожа совпаѓана со меки облоги за значително чувство што е гејмерна о�

Грифин дизајниран И ригорозно тестиран Преживеан Терен за Да биде најзаштитниот можен случај за се што

Aisin моќ прозорец регулатор собранието изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и из

Уметник : Голи Miameesubject : City Scapestyle : Modern & Modernural Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за вис

Scroll