Ново
DesignArt 'Bohemian Catcher со соништа со пердуви и монистра' југозападен панел за завеси за затемнување

DesignArt 'Bohemian Catcher со соништа со пердуви и монистра' југозападен панел за завеси за затемнување

Достапност: Залиха
DEN 528.00

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој боемски фаќач за соништа со мониста и пердуви завеса . Оваа елегантна боемска и еклектична завеса се печати со употреба на високо квалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее, и е рачно изработено на побарувачката само за вас. Фаукс-линената ткаенина е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Brown Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се декоративни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : Боемјан и еклектичен. - Предмет : Апстракт. - Боја : кафеава. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Карактеристики

Производи во категоријата

Реномираните Скајлини на истакнатите меѓународни градови се симболични за најголемите идеи на човекот

Уметник : Пјер Леклерссубјект : Пејзажапестит : Модерни и современи производски тип : галеријаобвиткано

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Цереброри од пазарот На Џојбај.Опис Како подоб�

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перфор�

Уметник : Адријан Попансубјект : Пејзажапелатива : Кабина / Лоџпродукт Тип : Галерија обвиткано платно А

Додадете допир на стил во вашиот дом со декоративната шипка за завеса за прозорецот Глендејл од Кени За�

Врзана машка кошула со долги ракави со машка машка маичка, големини S5xlstay тости топло во оваа машка јакна

опишете : * сосема нов и квалитетен* Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и практиченспец�

Catунгла мачки, дел од колекцијата „Верн Јип“ од СКЛ дома Оваа соработка со славниот дизајнер на ентерие

Scroll