Ново
1: Холивуд - Натприродно-Шевролет Импала Седан

1: Холивуд - Натприродно-Шевролет Импала Седан

Достапност: Залиха
DEN 1.33

Овој Седан Шевролет Импала Од 1967 година е 100% автентична реплика од 1 : 64 вистински на размери со метално тело, метална шасија, детални тркала, хромирани акценти и точна фабричка боја. Натприродно Е Американска фантастична хорор телевизиска серија. Автомобилот на дин, љубезно наречен металикар од навивачите, првично му припаѓал на неговиот татко, Џон. Прво се гледа по смртта на марија, бидејќи Јован седи со своите синови на хаубата на автомобилот додека неговата куќа гори. Џон подоцна му го дал автомобилот На Дин, иако точниот датум на ова е непознат. Во чуден пресврт на судбината, всушност Дин е тој што го убедува Џон да го купи автомобилот, наместо КОМБЕ НА ВВ, кога ќе патува назад во времето до 1973 година. Гринлајт Холивуд зема иконски филмски и телевизиски возила од минатото и сегашноста и ги оживува со реплики со леани четири тркала. Официјално лиценциран од соодветните филмски и автомобилски компании. Ново. Автентична декорација на филмот и тематско пакување. 1 : 64 вистински детали. Ограничено издание. Можно е да се добијат колекционерски зелени машини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Совршен е за работа, канцеларија, забава, секојдневен, секојдневен живот, состаноци, коктел, клуб, свадба

Овие пенкала со мастило со двоен врв, базирани на вода се дизајнирани специјално за уметници, дизајнери

Уметник : Гери Перлоусјубјект : Пејзаж апестит : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметничк

Овие Трендови Меѓународни ДК СТРИПОВИ ТВСтрелкаКлучен Уметнички Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Опис : Пол : Дами, Жени, Женски Стил : Чизми За Снег, Чизми, Зимски Чизми, Зимски Чевли, Топли Чевли, Секојдн�

Монтира додатоци доставени од клиентите до задниот дел на количката Обезбедува разноврсен интерфејс з�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

Обезбедете ја неговата удобност низ студената сезона во оваа топла јакна од „Wonder Nation“ во која има лесн�

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Со�

Дали користите вежба за промовирање на губење на тежината и подобрување на физичката кондиција? И нашио

Опис Дали сакате да најдете некои смешни и креативни украси за разубавување Твоите Свети Причести кола�

Торбата Со Работи на коглан е идеална за кампување со автомобил, патувања во кабината и складирање опре�

Бушвакер солиден, иконски ракети на браникот во џебен стил овозможуваат поголема покриеност на гумите �

Мек и удобен дводелен комплет Од Тајни Богатства е совршен избор за враќање назад и релаксирање Прибл М�

Идеален за секојдневна употреба овој шармантен полуцврст ѓердан со ланец со јаже сигурно ќе воодушеви..

Рашири Здолниште Со Молив Дубљу Женското Секојдневно И Стилско Здолниште Со Молив е квалитетно! ТКАЕНИ�

Изгледајте добро колку што се чувствувате облечени Во Овие Вистински Дики Машки Рамни Предни Панталони

Уметник : Ен Фарал Дојлејбјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : СагаЗасолниште Во Место Ѕидниот Постер е дизајниран со ви

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Еднобојни Панталони Со Средна Половина, Спортски

Scroll