Ново
Дома Дарби Стрип Реверзибилен кревет-во-торба за удобност

Дома Дарби Стрип Реверзибилен кревет-во-торба за удобност

Достапност: Залиха
DEN 3.33

Сонот на lубител на ленти, реверзибилниот сет на креветот во Дарби Стрип е сигурен дека ќе го направи вашиот декор во спалната соба поп со шема. Привлечен додаток во вашата спална соба, гостинска соба, детска соба, одмор за одмор или декор на домови, овој реверзибилен комплет за утешителство има две страни на црни и сиви ленти за разноврсен, мешавина и натпревар што ќе го сакате. Овој сет од 8 парчиња кревет-во-торба вклучува удобник, Шамс (еден во сет близнаци), рамен лист, вграден лист, две перници (две во близнаци) и креветот. Комплетот изработен од микрофибер ткаенина и е машина за перење. Можете да го одржувате да изгледа свежо со машина за перење во ладна вода и сушење на ниско поставување. • 8 или 11-парчиња реверзибилни удобни комплети • Димензии : Комплетен сет вклучува : 1 удобник (). 2 Шамс (20 x 26 инчи. 1 рамен лист (). 1 вграден лист ( + 12 инчи). 2 перници (). 26 инчи). 1 рамен лист (). 1 вграден лист ( + 12 инчи). 2 перници (). 1 креветче ( + 14 инчи). • Изработено од 100% мек, траен микрофибер • Реверзибилен дизајн има две страни на ленти • машина за миење за брзо и лесна грижа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Филипс Авент СКФ085 / 10 ултра воздушна цуцла за бебиња 618 месеци е дизајнирана со лесен штит за дишење за ч�

За дупчење во дрво, метал и пластика Секој челичен бит со голема брзина е стврднат и кален за долг животе

Бушвакер солиден, иконски ракети на браникот во џебен стил овозможуваат поголема покриеност на гумите �

Епл iphone 6 / 6s плус реико вистинска кожа случај Премиум вистинската кожна кожа беше обработена преку инте�

Ханес Девојки Екипажот Дуксер Мека, памучна мешавина Ребрести на деколте, манжетни и полите Без ознаки �

Честопати пристигнувате во вашата канцеларија, дома, на состанок или на друго место и ви е тешко да посе�

Спортската Атлетска Сандала Бурк ВТОРИ Од Северната Страна ги има сите карактеристики / удобност и прид

Амстердам Колекција Килим Племенски Површина Килими Рустикалношик декор прави светкав чекор напред во

Луситот е јасно во центарот на вниманието на модата оваа сезона, А Тара По Лесна Улица ја прикажува во ст

Модерни Столици За Лулка Адирондак За Внатрешна / Надворешна УпотребаКомплет од 2 Се собира За 30 Минути �

Челзи Килим Колекција Американа Област Килими Колекцијата на килими Во Областа Во Стилот На Челзи На Ам

Каролини Богатства CK3853 JMAT МалШи Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Dooromat, 36 " l

ФИЛИПС ЛЕР (диода што емитува светлина) гроздобер 60ВАТИ ST19 директно спирално влакно затемнета сијалица

Scroll