Ново
Miabella carat T.W дијамантски жолт родиум-позлатен сребрен кросовер прстен

Miabella carat T.W дијамантски жолт родиум-позлатен сребрен кросовер прстен

Достапност: Залиха
DEN 1471.84

Овој исклучителен прстен за кросовер на дијаманти Миабела е забавно и уникатно парче накит. Одликувајќи се со 40 кружни, пенливи дијаманти поставени од шума (G-H, I2-I3), тоа дава илузија да носи неколку наредени прстени. Изработено во жолто родиум-позлатен сребро и засилен со високо-поли-финиш, овој моден прстен е задолжителен за вашата колекција на додатоци за трендови. Повторно барате да обележите посебна пригода со нешто што искра. Миабела - Хармонија во накит. Сите набавки на Миабела доаѓаат со крпа за полирање на накит. Miabella 1/5 Carat T.W Diamond Yellow Yellow Rhodium-обложен Стерлинг Сребрен кросовер прстен : Изработен во сребро. Yellowолта родиум позлата. 1/5 КТ. Т.В. дијаманти. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Камења поставени од пронг. Високо-полиш финиш. Ширина на опсегот : 13,6 мм. Бродови со крпа за полирање на накит Миабела. Внимателно спакувано во кутија за подароци. Дознајте за дијаманти, вклучувајќи ги и 4 -те Ц? Боја, сечење, јасност и тежина на карат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Рашири Здолниште Со Молив Дубљу Женското Секојдневно И Стилско Здолниште Со Молив е квалитетно! ТКАЕНИ�

Максимизирајте го декорот на вашата трпезарија со Комплет Столче За Приватен Шалтер од 2 Столче за кујн�

ФИЛИПС ЛЕР (диода што емитува светлина) гроздобер 60ВАТИ ST19 директно спирално влакно затемнета сијалица

Заврши : Полиран Ширина На Лентата : 4 мм материјал : Примарно : Титаниумско Вклопување : Удобност Тип На П�

Прославете го денот На Свети Патрик со овие украсени моливи Дизајн карактеристики зелени шамроки на бе�

Бушвакер солиден, иконски ракети на браникот во џебен стил овозможуваат поголема покриеност на гумите �

Боди За Бебиња хадсон се суштински дел од гардеробата на бебето Нашите боди имаат симпатични отпечатоц�

Чувајте го вашето домашно милениче безбедно и стилски со оваа јака Петмате Доскоцил Ко...

Кабохони во гроздобер стил, одлични за лепење на брошеви или прстени! Рамни задни кабошонски монистра, п

Спортската Атлетска Сандала Бурк ВТОРИ Од Северната Страна ги има сите карактеристики / удобност и прид

Викерман 6" Целадон Сјајна Топката Украс Овој украс има сјајна завршница што ќе додаде сјај на секој про�

"Телескопскиот машински метален дизајн на колекцијата Исо внесува индустриски елементи во Европскиот �

Уметник : Здраво Ангелсубјект : Апстрактен Стил : Задебелен И Еклектичен Модерен Тип На Производ : Уметно

Мелроуз Шаг Килим Колекција Кадифен Куп Бушави Кадифен и раскошен, Овие Килими Од Сафавиех Се идеални ф�

Модерни Столици За Лулка Адирондак За Внатрешна / Надворешна УпотребаКомплет од 2 Се собира За 30 Минути �

ЏВЦ Гуми Плус Слушалки За Внатрешно Уво Со Микрофон и Далечински управувач се класичен и функционален д

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Врем�

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Идеални за употреба во сурови временски услови и услови на силен ветер, Крајните навлаки се дизајнирани

Пристигна кралското семејство морски Мајмунразвлечете го црвениот тепих и пречекајте ги во нивниот за�

Scroll