Ново
Витални фарми пасишта одгледувани сланини и каснувања од јајца од чеда, 4. мл

Витални фарми пасишта одгледувани сланини и каснувања од јајца од чеда, 4. мл

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Каснувањата од витални фарми се удобен, единечен сервис за појадок направен со етички извори состојки како јајцата одгледувани со пасишта што ги знаете и ги сакате. Со 2 каснувања по пакет и 16-18g протеини по порција, овој овластен појадок без глутен ќе ве разгори во текот на целиот ден. Од пасиште до чинија за само 45 секунди, каснувањата од јајца се удобен појадок што никогаш не сте имале време да го направите, до сега. Витални фарми пасишта кренаа каснувања од сланина и чеда, 4,6 мл. Направени со етички извори на состојки. 18 грама протеини по порција. Чисти состојки. Нема непца, вештачко ароматизирање или боење. Микробранова и подготвена за јадење за само 45 секунди. Сертифициран без глутен. Рециклирано, пакување без БПА.

Карактеристики

Производи во категоријата

ФИЛИПС ЛЕР (диода што емитува светлина) гроздобер 60ВАТИ ST19 директно спирално влакно затемнета сијалица

Уметник : Хариклија Зарисубјект : Апстрактен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност На Плат�

Ги исполнува електрохемиските барања Од Типот ЕК како што е наведено Во САЕ Ј1684; што го елиминира предвр

Овој Тренд Меѓународен Џастин Бибер Скејтборд Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни ум

Овие чорапи се ултра удобни и онаа што ќе ви се допадне да ја носите Афит дизајн, исто така, додава на фак�

Татко ми Беше Толку Неверојатен Што Бог Го Направи Ангел Ползавец За Новороденчиња Ова е совршен подаро

Изгледајте добро колку што се чувствувате облечени Во Овие Вистински Дики Машки Рамни Предни Панталони

Ова Е ЧекорВо Темперамент Јака со Камења Виолетова 8 Издржлив темперамент достапен во мноштво материја�

Луситот е јасно во центарот на вниманието на модата оваа сезона, А Тара По Лесна Улица ја прикажува во ст

3д Вазна Цвет Ѕид Мурали Акрилик Ѕид Налепници Оригиналност Налепници НАПРАВИ САМ Цвет И Вазна Ѕид Деко�

Рашири Здолниште Со Молив Дубљу Женското Секојдневно И Стилско Здолниште Со Молив е квалитетно!...

Создадете своја оаза на отворено со Овој шарен Комплет Перничиња За Длабоко Седење Задната перница од 26

Зошто го избирам? Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање Лесно се зема насекадеВисока ефик�

Дан Дипаоло претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 26х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Ахгли Компанија Затворен Круг Обработени Темно Бронзено Кафеава Површина Килими, 6' Круг Дизајниран да �

Забавниот ретро стил доаѓа со жлебна боја и удобност во Skechers Roadies Беркли го блокира чевлите...

Овие пенкала со мастило со двоен врв, базирани на вода се дизајнирани специјално за уметници, дизајнери

Рол 1210 Карактеристики : Покриен под 2 – годишната ограничена гаранција на Рол, координати со производи о

Кабохони во гроздобер стил, одлични за лепење на брошеви или прстени! Рамни задни кабошонски монистра, п

Прославете го денот На Свети Патрик со овие украсени моливи Дизајн карактеристики зелени шамроки на бе�

Дали користите вежба за промовирање на губење на тежината и подобрување на физичката кондиција?...

Ален, Кимберли 11х18 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со НасловПанел Магн

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Со�

Девојки Сонце Фустани Мало Девојче Долги Ракави Лажичка Вратот Почвата Лабава Секојдневна Облека Долг�

Scroll