Ново
1 10CT TDW Diamond S Sterling Sliver Sliver Double Row Huggies Обетки

1 10CT TDW Diamond S Sterling Sliver Sliver Double Row Huggies Обетки

Достапност: Залиха
DEN 1424.00

Брилијантен избор за целодневно носење, овие обетки на Huggy Hoop се украсени со два реда блескави дијаманти. Наменето да се транзитира убаво од ден во ноќ, овие полиран дијамантски прегратки се удобно со шарки за грб . Ние сме производители на овие производи и користиме само оригинални природни дијаманти кои се во согласност со процесот на Кимберли, осигурувајќи дека сите дијаманти се добиени од одговорни извори кои Не финансирајте какви било конфликти, што значи дека тие се без конфликт. Тежините на дијамантскиот карат (Ct.) Претставуваат приближна вкупна тежина (T.W.) на сите дијаманти во секоја поставка и може да варираат во опсегот на толеранција. Вистински природни обетки со обрач за дијаманти во сребро. Дизајн на обрач на Huggies.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Атлетик за мажи на Wrangler Fist Fist Peady Jeans се совршени за момчето во движење Деталите за дизајнот вклучуваат џ�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Модете го вашиот отворен простор со безвременски изглед кој исто така обезбедува исклучителна разновр�

LG 22 MB35 PU I 22 "LED LCD монитор 16 : 9 5 ms 1920 x 1080 16,7 милиони бои 250 NIT 5 000 000 : 1 Full HD звучници DVI VGA USB 25 W црно Енерг

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Товарните шорцеви се тука за да останат и Georgeорџ ве покри Овие машки каргошорцеви се направени во удобн�

Класичната цврста боја е едноставна и лесна за совпаѓање, погодна за секојдневен обичен изглед Направе�

Овој блескав прстен за ангажман на дијаманти во Миабела е совршен избор за вашиот посебен...

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Надвор од вашиот секојдневен резервоар, овие воздушни и лесни резервоари за памук без ракави од пионерс

Миси "Веднаш ти слаби кошула со лесна грижа, со која немаше биста и ракави Овој врв е совршен за работнот�

Оваа исечена тексас јакна со џебови никогаш не излегува од стил! Со контрастно бело шиење низ целиот све

Scroll