Ново
Жените Секојдневен Пижами Во Собата Салон Костуми Точка V-Вратот Возбудува Камизоли Резервоарот Блузи И Шорцеви Облека За Спиење Облека Дневна

Жените Секојдневен Пижами Во Собата Салон Костуми Точка V-Вратот Возбудува Камизоли Резервоарот Блузи И Шорцеви Облека За Спиење

Достапност: Залиха
DEN 0.33

Жени Пижами Постави 2 Парчиња Салон Костуми Точка V-Вратот Возбудува Камизоли Резервоарот Блузи и Шорцеви Облека За Спиење. Големина(см)ttt Ttops Должина : t52 t Bust : t90. М t Tops Должина : t53 t Bust : t94. L t Tops Должина : t54. 5t Bust : t100. XL Ttops Должина : t56 t Bust : t106. Големина (инч)ttt Ttops Должина : t20. 47 t Bust : t35. 43 . М t Tops Должина : t20. 87 t Bust : t37. 01 . L t Tops Должина : t21. 46 t Bust : t39. 37 . XL t Tops Должина : t22. 05 t Bust : t41. 73 . Спецификација : . Име : Женски Пижами. Пол : Жени. Материјал : Мешавина Од Памук. Јака : V-Вратот. Должина На Ракавот : Без Ракави. Шема : Точка. Големина : S/M/L/XL. Содржина На Пакетот. 1 х Камизоли. 1 х шорцеви. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Пижами Материјал : 2 парче дневна сетови се направени од памук мешавина влакна. Мека, удобна и свиленкаста на допир, прави да се чувствувате удобно цел ден. Дизајн : комплет пижами за жени, печатење точки, камизоли со возбудувања, v-врат, дизајн без ракави. Шорцевите имаат еластичен струк. Прилики : комплетот за облека за спиење pjs е совршен избор за брачна ноќ, меден месец, Денот на Вљубените, годишнина, спална соба, бања или секоја топла ноќ, салон, облека за спиење итн. 2 Парче Дневна Сет За Жени : ками шорцеви ноќна облека сет ќе направи да изгледате повеќе ласкави и елегантни за вашата слатка ноќ, pjs за жени во собата, да ве направи попривлечни за вашиот љубовник. Идеален Подарок : комплетот за пижами е мек и лесен за ноќно носење, идеален подарок за девојки, мајка, сопруга, ќерка, сестри, подарок за вашиот љубовник. Пакетот вклучува : 1* камизоли, 1* шорцеви.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тајните богатства Plush 2 PC PJ сигурно ќе ве одржуваат топло и пријатно ноќе и ставете насмевка на лицето...

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

Запознајте ги вашите нови дневни чевлиЖенската Делта Патика Лугз Овој елегантен лизгач има солиден над

Уметник : Jeanан Плутсубјект : Cuisinestyle : ModernCentury Modern Product Type : Galleryобвиткано платно Арттис подготвено за виси,

Серијалот Ксено ја зема Bestinclass Premium кожа совпаѓана со меки облоги за значително чувство што е гејмерна о�

К 19821984 Мазда Б2200 К&Н Филтер За Воздух На Моторот : Високи Перформанси, Премиум, Перат, Филтер За Замена : 198

Обезбедете дополнително седење на вашата палуба или внатрешен двор со овој сет на две столчиња Констру�

Покажете го вашиот стил со овој 0,75 карат вкупна тежина симулирана ѓердан од смарагд приврзок во сребро �

Овој атлетски чевли со двапати на момчињата за момчиња за деца е идеален избор за вашиот мал човек...

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Со Driworks потдак технологија и вентилација на мрежи, атлетските работи на ова момче со 2 пакувања со кратк�

Scroll