Ново
Miabella Women 2- Carat T.G.W. Поставете сет на приврзоци со приврзоци од 2 парчиња од перидот на перидот, со приврзоци и обетки за обетки

Miabella Women 2- Carat T.G.W. Поставете сет на приврзоци со приврзоци од 2 парчиња од перидот на перидот, со приврзоци и обетки

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Добијте задебелен и убав изглед со овој живописен миабела перидот со 2 парчиња солити за приврзоци и обетки. Изработено во бујно сребро сребро, овој шарен сет на накит има три отпадоци од срце, 4 скапоцени камења од перидот (6х6мм) во класичен амбиент во корпа и во обетки и приврзоци. Засилен со полирана завршница, исклучителниот приврзок е суспендиран на 18-инчен тркалезен кабелски ланец, обезбеден со затворач на пролет-прстен, а основните обетки за солити на пасијанс се обезбедени со затворање на пеперутки. Одличен подарок за жена со елегантен вкус. Направено во сребро. 2-1/2ct. Т.Г.В. Скапоцени камења во Перидот. Перидот сечење : срце. Големина на перидот : 6x6mm. Класична поставка за корпи. Камења поставени од пронг. Должина на ланецот : 18 инчи. Август Роден камен. Приврзокот безбедно и удобно се прицврстува со затворачот на пролетниот прстен. Обетките се удобно обезбедени со затворање на пеперутки. 2-парчиња основни приврзоци за приврзоци и обетки за обетки. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Заборавете дека 'рѓосаното место некогаш се случило со металик спреј од' рѓаОлеум.Сесто сушење...

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во разни големини, ова изменето врамено уметничко �

Додадете ја почетната во модерна торба за перење монограм од нашата колекција Монограм Вие сте обврзан�

Уметник : Jeanан Плутсубјект : Cuisinestyle : ModernCentury Modern Product Type : Galleryобвиткано платно Арттис подготвено за виси,

Со Driworks потдак технологија и вентилација на мрежи, атлетските работи на ова момче со 2 пакувања со кратк�

Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во модар патлиџан и природен за овој разноврсе�

Дизајнирајте го следното светло шоу како професионалец со елиминаторско осветлување E116 Ова 10 ти Издржл

Донесете дома Вебер пиво може да се зачини со пилешко и да го има тој скара и парен вкус токму во вашата р

Мијалките за серии Quarza ™ се изградени за да траат цел живот, со висококвалитетен гранит композит направ

Овој оригинален модерен часовник со тркалезно дрво wallид се вклопува и во рустични декори, како и во совр

Нуркајте во потопно задоволство со оригиналниот крем сирење од Филаделфија, за начин на живот на кето и

Насликајте и прикажете ги уметничките дела со овој забавен сет! Користете ја вклучената пластична лент�

Просторија за играње, складирање и растење! Нашиот кревет Келси ви дава повеќе простор во спалната соба

Несомнено кул и тотално удобно џогерите на Retro Stitch во тонски печатење со камо, одржувајте го да изгледа �

Наполнете го просторот со топло и амбиентално осветлување со главните места што не се наоѓаат свеќа за �

Покажете го вашиот стил со овој 0,75 карат вкупна тежина симулирана ѓердан од смарагд приврзок во сребро..

Чувајте ги забите пенливи и вашите непцата се здрави со еднаква чиста здравствена состојба за заби за в�

Оваа оригинална модна уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори

Дизајнирано во Тајланд, направена со полукожа, нараквиците на Venum Challenger MMA се совршени за обука во салата

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Брилијантен избор за целодневно носење, овие обетки на Huggy Hoop се украсени со два реда блескави дијаманти

1 Рустикална шик софа Табела : Табелата за класичен акцент совршено се вклопува во која било дневна соба.

Удрете ја плажата или салон покрај базенот Колекцијата за пливање за капење на Reebok е дизајнирана да ви о

Овој пат и Tru женски џемпер за јака на вратот носи уникатен стил во вашите денови на ладно време Џемперот

Серијалот Ксено ја зема Bestinclass Premium кожа совпаѓана со меки облоги за значително чувство што е гејмерна о�

Scroll