Ново
Тусон Тамзен Традиционален Тепих За Перење Машини, 5 '8' , Беж Сина Боја

Тусон Тамзен Традиционален Тепих За Перење Машини, 5 '8' , Беж Сина Боја

Достапност: Залиха
DEN 1.67

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекцијата На Тепих од тусон Потресена Машина За Перење Килими Стил и високи перформанси го истакнуваат брилијантниот дизајн на Колекцијата Килими Тусон. Разноврсна, машина што може да се пере и направена да застане убаво во секој простор, тусон е моќна моќност користејќи издржливи синтетички предива и нелизгачка подлога за удобност-меко чувство под нозете и амортизирана стабилност на која било површина. Боја : Беж/Сина. Големина : 5 'х 8'. Моќта Се Појави Во Кина. Висина на купот : 0.16 во. 100% Полиестер. Подлога со латекс-Отпорна на Лизгање. Машина За Перење. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Достапно во повеќе големини. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.

Карактеристики

Производи во категоријата

Wonder Nation Girls Ls Hoodie носи поширок спектар на инспирации за трендови Спуштете го рамото и преголемо вклопува

Естетска атлас кремирање урна е елегантна и убава Урната е направена од цврст месинг и совршен лак за за

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Измешајте ги и одговарајте на мета и џемпер со удобни џогери за него од страна на Гаранималс...

Направете ја да се чувствува како принцеза со овој кралица Миабела Хало гроздобер невестински сет Изра�

Дизајнирано во убави отпечатоци и цврсти материи со лесно вклопување, точно е за училишните денови, вик�

Тоа е натпревар! Не се поставуваат непрекинато на врвот на резервоарот и шорцевите на границите го одрж�

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистинска бела кубна цирконија и сребро...

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

Луксузното занаетчиство се комбинира со софистициран стил во цврстите обоени дизајни на колекцијата Б�

Дали сте одбрале совршена костум за животни за Ноќта на вештерките, но сепак ви требаат додатоци? На ово�

Реноар Машки тен и црна глен карирана волна мешавина од волна со отстранлив биб, постава : целосно наред�

Уметник : Лорен Моссубјект : Animalивотни Стил : Задебелен и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обви

Совет за стил : Кога се подготвувате за јасна, кул сезона, мора да имате надворешна облека што е помалку г

Уметник : Lantern Presssubject : Sports Style : American Traditional Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси, уметничк

Клара Кларк Премиум 1800 колекција 18 " 21 " Дополнителен длабок џеб поставен лист, одговара на душеци со вис

Scroll