Ново
Константија Браун 9'2 12 'Глобален килим на отворено во затворен простор

Константија Браун 9'2 12 'Глобален килим на отворено во затворен простор

Достапност: Залиха
DEN 0.67

Колекцијата Constantia има привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благодат! Совршен додаток за секој дом, овие парчиња ќе додадат еклектичен шарм во секоја просторија! Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и нема куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Без куп. Висина на купот : 0,1 ". Внатрешен/надворешен безбеден Колекција. Артсистички ткајачи. Совршено за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено се создава со елементи на отворено во умот. Ако се извалка, едноставно исплакнете со градинарско црево! Функционално бр. Купот на купот нема да ги попречи вратите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор. Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килим.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сафавиех Монтаук Мтк121б Рачно Ткаено Злато / Мулти Килим Колекцијата Монтаук ја доловува суштината на �

Овие врвови се лесни за шиење и имаат клучни детали за да додадете стил во вашата гардероба...

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Дизајниран Да испорача супериорна моќ на з

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Држач За монтирање На Телефонот За автомобил Прилагодлива Телескопска Рака со Прилагодлива Лулка...

Покажете ја нејзината скапоцена личност со оваа супер симпатична кутија за подароци за пакување за дец�

На Kmc XD XD847 Епидемија Сатенско Црно Обработено Лице Со Сива Нијанса Јасно тркало е тркало 22x10 со 6x139, 7 шема

Сонот на lубител на ленти, реверзибилниот сет на креветот во Дарби Стрип е сигурен дека ќе го направи ваш

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Багажник со низок профил изграден за флексибилност и издржливост, Машкиот Раб нуди стабилна влечна сил�

Овој официјално лиценциран NFL "Споменикот " Комплетен лист поставен од северозападната компанија ви ово

Овој Тренд Меѓународен Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела...

Ова склопување на рака за контрола на суспензијата и топката е директна замена за оригиналната опрема н

Scroll